Turysci.pl
Wojciech Glanc

pixabay/TheDigitalWay, youtube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowicz Glanc ostrzega przed wakacjami. Wskazuje kierunek, którego lepiej unikać

30 Maja 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Jasnowidz Wojciech Glanc prowadzi kanał na Youtube, gdzie regularnie dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi zdarzeń, które wkrótce mają się urzeczywistnić. Tym razem zaapelował do Polaków planujących wakacje. Wskazał kraje, które w tym sezonie lepiej omijać szerokim łukiem.

Jasnowidz Wojciech Glanc jest postrzegany przez wielu widzów i media jako drugi po jasnowidzu Krzysztofie Jackowskim. Aktor, brzuchomówca i hipnotyzer rozwija swój kanał na Youtube, gdzie m.in. stawia tarota i przepowiada przyszłość, a liczba subskrybentów przekroczyła już 15 tysięcy.

Zdaniem wielu nagrania publikowane na koncie jasnowidza nie stanowią wiarygodnego źródła informacji o świecie, jednakże głoszone przez niego wizje mogą okazać się cenną wskazówką.

Jasnowicz Glanc podzielił się wizją dotyczącą wakacji

Na łamach "Pomponika" Wojciech Glanc odwołał się do tegorocznego sezonu wakacyjnego. Przy okazji zwrócił się do Polaków, by nie odwlekali urlopów w czasie.

Celebryta nakłaniał, by rodacy nie zostawiali odpoczynku na ostatnią chwilę, gdyż w sierpniu możemy spodziewać się wyjątkowo drastycznego wzrostu cen, a także przyrostu nowych zachorowań na koronawirusa. Co więcej, jego zdaniem w tym roku wielu Polaków zacznie zmagać się z biedą.

- Czerwiec i lipiec to ostatnie miesiące na wyjazd wakacyjny. Później odczujemy potworną drożyznę. Lipiec będzie miesiącem przełomowym, który bardzo nas zaskoczy i zaszokuje. Korzystajcie teraz z życia, bo za tydzień, dwa może to być już niemożliwe. Nie mamy gwarancji kolejnego dnia – apeluje jasnowicz Wojciech Glanc, cytowany przez "Pomponik".

Deszcze

Gwałtowne pogorszenie pogody na północy Polski. Będzie niebezpiecznie

CZYTAJ DALEJ

Jakich krajów lepiej unikać?

W najnowszych filmach na kanale Glanca nie brakuje również odwołań do trwającej obecnie wojny oraz ciężkiej sytuacji w Ukrainie. Jasnowidz przedstawił tzw. "mapę grozy", na której zaznaczył wakacyjne destynacje, które Polacy powinni omijać z daleka.

Zdaniem jasnowidza, polscy turyści nie powinni udawać się do krajów graniczących z okupowaną Ukrainą. Niemniej jednak twierdzi, że jeden z europejskich krajów jest szczególnie narażony na atak ze strony rosyjskich wojsk. Mowa o Mołdawii.

- To piękny kraj, sam bym tam pojechał, ale pojawia mi się wewnętrzny opór, ostrzeżenie, czerwona lampka, żeby trzymać się od tego kraju z daleka – ostrzega.

Na sam koniec przyznał, że niepokojem napawa go także sytuacja na Białorusi. Zdaniem Wojciecha Glanca, to tylko kwestia czasu, zanim w sąsiednim państwie wybuchnie rewolucja, a wraz z nią do Polski napłynie kolejna fala uchodźców.

- Nie potrafię określić, skąd przyjdą. To nastąpi po wakacjach - podsumował.

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

  1. LOT uruchamia nowe kierunki. Lada dzień pierwsze rejsy

  2. Zasady wjazdu do Turcji. Na co przygotować się przed wylotem?

  3. Katastrofa lotnicza w Nepalu. Rozbił się samolot z 22 osobami na pokładzie

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected]

Atrakcje, które rozczarowują turystów

Zobacz galerię >

Tylko 1 na 10 turystów odpowie na wszystkie pytania poprawnie. 7 stolic dla prawdziwych obieżyświatów

Pytanie 1 z 7

Na rozgrzewkę: które miasto jest stolicą Czarnogóry?


Źródło: pomponik.pl, youtube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Polska

Jak sytuacja na stoku w Wiśle? "Takie rzeczy tylko w Polsce"

Czytaj więcej >

Polska

Skandaliczna sytuacja na pokładzie samolotu. Stewardessa wylała wrzątek na turystkę z Polski

Czytaj więcej >

Polska

Słynna atrakcja turystyczna zamknięta do odwołania. W pobliżu grasuje dzikie zwierzę

Czytaj więcej >

Polska

Paragon grozy z taksówki w Zakopanem. "Był to jeden z najdroższych kursów w Polsce"

Czytaj więcej >

Polska

Nie tylko molo i droga. Jakie polskie słowa bywają kłopotliwe za granicą?

Czytaj więcej >

Polska

Turysta zobaczył cenę za publiczną toaletę na Krupówkach. Przesada to mało powiedziane?

Czytaj więcej >