Turysci.pl
beach-3310294 1280

fot. Wikipedia Commons/ Captain Blood/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

Szlak w rejonie Kobylarzowego Żlebu zamknięty od 14 czerwca do odwołania

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Tatrzański Park Narodowy opublikował na swoim Facebooku informację na temat zamknięcia jednego ze szlaków z powodu remontu. Trasa w rejonie Kobylarzowego Żlebu będzie zamknięta od 14 czerwca do odwołania.

Szlaki w Tatrach od czasu do czasu muszą być zamykane z powodu remontów, wówczas Tatrzański Park Narodowy wydaje w tej sprawie specjalny komunikat. Wczoraj pojawiła się informacja o wyłączeniu jednej z tras.

Szlak w Tatrach zamknięty od poniedziałku

Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego przekazały informację o remoncie szlaku w rejonie Kobylarzowego Żlebu. Z tego powodu będzie on nieczynny od poniedziałku.

- Z powodu remontu szlaku w rejonie Kobylarzowego Żlebu od 14 czerwca do odwołania będzie zamknięty w obu kierunkach odcinek: Przysłop Miętusi – Małołączniak (szlak niebieski) - informuje Tatrzański Park Narodowy na swoim Facebooku.

Władze rezerwatu przekazały również, że na bieżąco będą informować o wszystkich zmianach. Aktualnie zamknięte szlaki można sprawdzać w wydawanym codziennie komunikacie turystycznym.

pogoda

Pogoda na weekend nad morzem. Będzie słonecznie, ale może popadać

CZYTAJ DALEJ

Remonty nawierzchni trwają również na szlaku turystycznym pomiędzy Psią Trawką a Halą Gąsienicową oraz pomiędzy Polaną Olczyską a Nosalową Przełęczą, przez co mogą wystąpić utrudnienia.

Co ważne d 1 marca do 30 listopada wszystkie szlaki na terenie TPN są zamknięte od zmierzchu do świtu, ze względu na ochronę dzikiej przyrody.

Od 1 czerwca 2021 r. otwarty został natomiast szlak pomiędzy Zawratem a Świnicą. Od tej pory obowiązuje w tym miejscu ruch jednokierunkowy (Zawrat - Świnica).

Przypomnijmy, że w Tatrach wędrować można tylko po szlakach turystycznych. Ich sieć jest na tyle gęsta, że pozwala zobaczyć niemal każdy zakątek Parku. Przypomnijmy, że TPN ściga turystów za zdjęcia w górach.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Money.pl

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Nowe przepisy wjazdu do Polski

Polska

Zmiana zasad wjazdu do Polski, a od środy otwarcie kolejnych przejść granicznych z Ukrainą

Czytaj więcej >
Atak na plażowicza w Kryspinowie

Polska

Atak na plażowicza w Kryspinowie. Zwrócił uwagę ludziom pływającym rowerkiem wodnym

Czytaj więcej >
PKP znosi limit

Polska

Od 26 czerwca zmiany w pociągach PKP. Znikają limity zajętości

Czytaj więcej >
Przedłużenie Polskiego Bonu Turystycznego. Głos z Kancelarii Prezydenta

Polska

Obecnie nie trwają prace nad przedłużeniem Polskiego Bonu Turystycznego

Czytaj więcej >