Turysci.pl
Beata Pawlikowska wychodzi za mąż

TRICOLORS/East News

Beata Pawlikowska wychodzi za mąż. Chce 100 ślubów na całym świecie, zgodnie z lokalnymi tradycjami

4 Lutego 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Beata Pawlikowska powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Ogłosiła dobrą nowinę - w końcu wyjdzie za mąż. W rozmowie z mediami zdradziła swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że - jak można się domyślić - są one bardzo podróżnicze. Celeb

Na całym świecie są setki tradycji ślubnych, a Beata Pawlikowska już wkrótce zamierza doświadczyć przynajmniej części z nich. W Polsce wciąż dominują uroczystości składające się z trzech etapów - podpisania oficjalnych dokumentów w urzędzie, śluby kościelnego oraz wesela. Związane jest to z tradycją oraz wiarą znacznej części Polaków (msza święta w Kościele Katolickim), jednak nie wszędzie tak to wygląda. 

Beata Pawlikowska powiedziała tak"

Wiele krajów ma swoje zwyczaje, a często nawet poszczególne tereny w obrębie granic jednego państwa, potrafią kultywować zupełnie odmienne tradycje. Wiele wywołuje ogromne kontrowersje, inne natomiast wywołują powszechny zachwyt. Beata Pawlikowska z pewnością jednak wybierze te, które  są najbardziej niecodzienne, egzotyczne i mają szansę zapaść w pamięci na zawsze. 

Jak podróżniczka zdradziła w rozmowie z Plejadą, powiedziała „tak" swojemu ukochanemu i wkrótce zostaną mężem i żoną. Jej narzeczonym jest Danny Murdock - Amerykaninem, z którym poznała się podczas podróży. Wiadomość jest o tyle zaskakująca, że podróżniczka dość głośno mówiła o swojej niezależności i tym, jak docenia życie singielki. 

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę chciała wyjść za mąż, dlatego, że ja lubię być wolna, ale potem zrozumiałam, że wolność nie jest czymś zewnętrznym tylko wewnętrznym. Tak więc jestem szczęśliwym singlem, który jest w związku – cytuje Pawlikowską Plejada. 

100 ślubów na całym świecie

Pawlikowska w rozmowie z Plejadą zdradziła, że mimo ślubu, nie zamierza zrezygnować z wyjazdów. W końcu nie da się zaprzeczyć, że jest jedną z najsłynniejszych polskich podróżniczek. Co najciekawsze, celebrytce udało się połączyć swoją pasję ze zmianami w życiu - zamierza teraz wziąć 100 ślubów w różnych częściach świata. Każdy z nich ma być zgodny z lokalną kulturą i obyczajami. Zdradziła też mediom niektóre z miejsc, które wybrali. 

Zamierzamy wziąć co najmniej sto ślubów. Za każdym razem inaczej, zgodnie z lokalnymi tradycjami. Raz będziemy pobierać się na tropikalnej plaży nad Oceanem Indyjskim, a raz na szczycie Himalajów – wyjawiła dla Plejady. 

To jednak nie będzie pierwsza taka chwila w życiu Beaty Pawlikowskiej. Już kiedyś potwierdziła w mediach, że wzięła ślub sama ze sobą. 

Kupiłam pierścionek i wzięłam ze sobą ślub, bo to najważniejszy związek, jaki mam – opowiadała. 

Oczywiście plany podróżnicze Pawlikowskiej z pewnością ograniczone będą przez ogólnoświatowy kryzys pandemiczny. Celebrytce jednak z pewnością nie będzie się śpieszyło i spokojnie poczeka na zniesienie obostrzeń - jakiś czas temu mówiła, że wytrzyma bez wyjazdów nawet 20 lat, jeśli będzie trzeba.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Plejada

Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Polityk dostał spleśniałe kanapki w Pendolino. PKP komentuje sprawę

Czytaj więcej >

Polska

Wypadek na Jeziorze Rożnowskim. Nie żyje mężczyzna, który wypadł z jachtu

Czytaj więcej >

Polska

Tłumy turystów w Tatrach. „Dotarcie na szczyt zajęło nam 9 h"

Czytaj więcej >

Polska

Do Bałtyku dotarła fala wezbraniowa. Opublikowano zdjęcia satelitarne

Czytaj więcej >

Polska

Turyści napadnięci w centrum Zakopanego. Dwie osoby ranne, jedna ciężko

Czytaj więcej >

Polska

Ratownicy zaatakowani przez turystę na plaży w Sopocie. Pomogła im urlopowiczka

Czytaj więcej >