Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Ceny Biletów Lotniczych

Ceny Biletów Lotniczych

Antalya
11.05.2024 15:53 Serce Riwiery Tureckiej zaledwie 3 godziny lotu z Polski. Najniższe ceny gwarantowane

Turcja króluje podczas wakacyjnych wyborów Polaków. Regionem, który cieszy się największym zainteresowaniem, jest malowniczo położona Riwiera Turecka. Najczęściej wybieranymi kurortami są Alanya, Side, Belek, Kemer - przepiękne położone wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego miejscowości. Jednak równie wartym uwagi miejscem, jest największe na Riwierze Tureckiej miasto - Antalya. 

Lotnisko Odprawa
11.05.2024 15:20 Nowa linia lotnicza w Polsce. Pierwsze loty do nieznanego dotąd kraju już w czerwcu

Dobra wiadomość dla podróżnych tuż przed wakacjami! Kolejna linia lotnicza ogłosiła wyjątkowe połączenie z Polski. Już w pierwszej połowie czerwca będziemy mogli korzystać z usług kuwejckiego przewoźnika. Już w ciągu ok. 5 godzin dotrzemy z Polski do istnego raju!

pasażerowie Ryanair
20.04.2024 13:37 Absurdalne skargi pasażerów linii lotniczych. Wzbudzają zdziwienie

Opóźnienia, odwołane loty, hałaśliwi pasażerowie - tego typu zażalenia dla wielu linii lotniczych to codzienność. Jednak coraz częściej możemy spotkać się z dość nietypowymi skargami pasażerów, które czasem graniczą z absurdem.O ile uskarżanie się pasażerów na dźwięki z toalety można zrozumieć, to zbyt duża ilość sera do krakersa na pokładzie samolotu brzmi groteskowo.

Samolot Ryanair
15.01.2024 10:39 O tanich biletach na wakacje możemy tylko pomarzyć. Ryanair wprost: To prawdziwe wyzwanie

Choć na początku stycznia można było zaobserwować bilety lotnicze w niskich i atrakcyjnych cenach, okazuje się, że nie potrwa to długo. Ryanair ogłosił, że ze względu na brak wystarczającej ilości samolotów, oferta będzie ograniczona, a to spowoduje, że ceny biletów będą wyższe.-Przepustowość jest poważnie zagrożona, ceny biletów lotniczych, szczególnie w sezonie letnim, będą wyższe (...) - mówi prezes Ryanaira Michael O’Leary w rozmowie z “Financial Times”, na którą powołuje się serwis Travel Weekly. 

ceny biletów lotniczych
23.03.2022 01:00 Ceny biletów lotniczych poszybowały w górę. Powodem jest wzrost cen ropy

Wzrost cen ropy sprawił, że linie lotnicze zostały zmuszone do reaktywacji dopłat paliwowych. Oznacza to, że ceny biletów lotniczych wzrosną. Z jakimi kosztami należy się liczyć? Wszystko zależy od konkretnego przewoźnika.Wojna, jaką wywołała Rosja, atakując zbrodnie Ukrainę, wpływa też na ceny paliwa na świecie. Wzrost kosztów zmusił wiele linii lotniczych do wprowadzenia opłat paliwowych. Czy dotyczy to także polskich linii? Poniżej zamieszczamy dane dotyczące najważniejszych przewoźników.