Turysci.pl > Na topie > Rosjanka rozebrała się w samolocie i pogryzła obsługę. Zawinił głód nikotynowy
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 16.02.2023 23:49

Rosjanka rozebrała się w samolocie i pogryzła obsługę. Zawinił głód nikotynowy

None
pixabay/StelaDi; twitter/Álvaro Vieira

Świat obiegło nagranie z pokładu samolotu rosyjskiej linii Aerofłot. Jedna z pasażerek rozebrała się i pogryzła członka załogi, który próbował okryć ją kocem. Wszystko w ramach rewanżu za zakaz palenia papierosów podczas lotu, który pozostaje oczywisty dla większości podróżnych. Ostatecznie awanturniczka została skrępowana przez personel i pasażerów.

Objawy głodu nikotynowego to nie tylko chęć zapalenia papierosa, ale też spore rozdrażnienie, co ukazuje historia 49-letniej Andżeliki Mokswitiny. Rosjanka wszczęła awanturę, kiedy dowiedziała się, że na pokładzie samolotu linii lotniczych Aerofłotu nie można palić. 

Przyłapali ją na paleniu w toalecie

Na Twitterze opublikowano krótki film przedstawiający awanturującą się Rosjankę na pokładzie samolotu. Kobieta wpadła w szał podczas lotu ze Stawropola do Moskwy, kiedy obsługa lotu zwróciła jej uwagę po tym, jak zamknęła się w łazience i najprawdopodobniej paliła wyroby nikotynowe. Takie zachowanie jest absolutnie niedozwolone - niezależnie od tłumaczeń czy samopoczucia pasażera.

Niedługo po tym, jak stewardessy zwróciły Rosjance uwagę odnośnie zakazu palenia na pokładzie, kobieta zażądała wejścia do kokpitu, by przedyskutować sporną kwestię z pilotami. Zanim jednak dopięła swego, zaczęła zrzucać z siebie ubrania. Zdjęła kolejno koszulkę i biustonosz, a następnie ugryzła w ramię stewardessę, która próbowała okryć ją kocem.

- Gdzie są Twoje ubrania? Czy rozumiesz, że łamiesz zasady zachowania w samolocie? Tu są dzieci. Przynajmniej ich szanuj - zwróciła się do niej stewardessa.

 

- Rozumiem, że pójdę do szpitala psychiatrycznego albo do więzienia. Ale ja chcę iść do kokpitu. Odejdźcie ode mnie. Zabijcie mnie tutaj, ale będę palić – domagała się 49-letnia kobieta.

twitter/lvaroVi34182067

 

Jak obchodzi się Tłusty czwartek w innych krajach? W Chicago królują polskie pączki

W odwecie Rosjanka rozebrała się, pogryzła stewardessę i groziła pasażerom

Nierozsądnemu zachowaniu towarzyszyły również wyzwiska, groźby, a nawet agresywne zachowanie wobec załogi. Mokswitina krzyczała w stronę zaniepokojonych pasażerów, że wszyscy zginą. Ostatecznie załoga samolotu z pomocą pasażerów z klasy biznes skrępowała roznegliżowaną kobietę, aby nie mogła zagrozić nikomu innemu z obsługi, ani podróżnych. Takie polecenie wydał pilot.

Nagranie jest dostępne pod TYM linkiem.

Chciała odstresować się po turbulencjach

Jak podaje "Daily Mail, wiele wskazuje na to, że kobieta zestresowała się podczas turbulencji, w jakie wpadła maszyna. Jednak wielokrotne upominanie, by spokojnie wróciła na swoje miejsce, zdało się na nic. Po dotarciu na lotnisko Rosjanka została przejęta przez odpowiednie służby, a pogryzionemu stewardowi udzielono pomocy medycznej.

W związku z nagłośnieniem sytuacji w mediach społecznościowych linia lotnicza Aerofłot wzywa do podwyższenia kar dla podróżnych zachowujących się nieprzepisowo oraz stwarzającym zagrożenie dla współpasażerów.

 

- Aerofłot podkreśla, że ten przypadek po raz kolejny dowodzi pilnej potrzeby na poziomie legislacyjnym zaostrzenia kar dla awanturujących się pasażerów, w tym stworzenia jednej czarnej listy kłopotliwych pasażerów dla wszystkich linii lotniczych - mówił przedstawiciel Aerofłotu lokalnym mediom.

 

Dołącz do nas

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

źródło: podroze.onet.pl; wiadomosci.radiozet.pl; moneycontrol.com

Tagi: Samolot Rosja