Turysci.pl
Modlin

facebook/Lotnisko Warszawa/Modlin

Pasażer zaatakował pracownicę lotniska w Modlinie. Poszło o dopłatę za bagaż

4 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

29-letni obywatel Meksyku rzucił się na pracownicę portu Warszawa - Modlin, która odprawiała jego bagaż. Pokrzywdzona została uderzona przez napastnika "w okolice twarzoczaszki". Mężczyzna był zdenerwowany faktem, że musi uiścić opłatę za nadbagaż.

Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego UE opublikowała dane, z których wynika, że niewłaściwie zachowujący się pasażerowie są coraz większym problemem, prowadzącym do zakłóceń lotów i awaryjnych lądowań. Tym razem niebezpieczna sytuacja z udziałem podróżnych miała miejsce jeszcze przed wejściem na pokład samolotu, a dokładniej podczas odprawy bagażowej. Na terminalu interweniowała Straż Graniczna.

Awantura na lotnisku w Modlinie. Pasażer pobił pracownicę linii lotniczych

Przykre zdarzenie rozegrało się ledwo po rozpoczęciu Nowego Roku. W niedzielę, 1 stycznia tuż po godzinie 9 na terenie portu lotniczego Warszawa – Modlin doszło do awantury pomiędzy pasażerem a personelem linii lotniczych, która przerodziła się w rękoczyny. Wylatujący do Dublina Meksykanin rzucił się z rękoma na pracownicę obsługi lotniska.

27-letnia pracownica lotniska otrzymała kilka agresywnych ciosów w twarz od 29-letniego obywatela Meksyku po tym, jak poinformowała go o konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty za nadbagaż, który według obsługi przewoźnika nie spełniał norm. Chociaż pokrzywdzonej została udzielona pomoc medyczna, konieczne okazało się odwiezienie jej do szpitala.

Długie weekendy 2023. Jak najkorzystniej zaplanować urlop

Długie weekendy 2023. Jak najkorzystniej zaplanować urlop?

CZYTAJ DALEJ

Napastnik usłyszał zarzuty za pobicie

Napastnika obezwładnili funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych Straży Granicznej. Jak poinformowała TVN24 Joanna Wielocha, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, po ustaleniu okoliczności zdarzenia mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w komendzie policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Ze wstępnych informacji wynika, że awanturnik nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Pokrzywdzona 27-letnia kobieta po opuszczeniu placówki medycznej złożyła na policji zawiadomienie. Za przestępstwo umyślnego naruszenia narządu ciała lub rozstroju zdrowia trwające nie dłużej niż siedem dni podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. 29- latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze.

  1. Jak ominąć kolejkę na lotnisku? Prosty sposób, by zaoszczędzić czas

  2. Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Podróż w obie strony za mniej niż 200 zł

  3. Nowy zakaz na plażach Teneryfy. Ci, którzy nie podporządkują się regułom, muszą liczyć się z mandatem

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected]

Atrakcje, które rozczarowują turystów

Zobacz galerię >

źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Polska

Jak sytuacja na stoku w Wiśle? "Takie rzeczy tylko w Polsce"

Czytaj więcej >

Polska

Skandaliczna sytuacja na pokładzie samolotu. Stewardessa wylała wrzątek na turystkę z Polski

Czytaj więcej >

Polska

Słynna atrakcja turystyczna zamknięta do odwołania. W pobliżu grasuje dzikie zwierzę

Czytaj więcej >

Polska

Paragon grozy z taksówki w Zakopanem. "Był to jeden z najdroższych kursów w Polsce"

Czytaj więcej >

Polska

Nie tylko molo i droga. Jakie polskie słowa bywają kłopotliwe za granicą?

Czytaj więcej >

Polska

Turysta zobaczył cenę za publiczną toaletę na Krupówkach. Przesada to mało powiedziane?

Czytaj więcej >