Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Podróż w obie strony za mniej niż 200 zł
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 29.12.2022 13:38

Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Podróż w obie strony za mniej niż 200 zł

Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Podróż w obie strony za mniej niż 200 zł
pixabay/Portuguese Gravity

Linie lotnicze Ryanair przygotowały na koniec roku prawdziwą petardę dla wszystkich fanów tanich biletów. Irlandzki przewoźnik wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami nowym rokiem ogłosił promocję, z której aż żal nie skorzystać. Ceny są naprawdę bardzo okazyjne - zaczynają się już od 49 zł w jedną stronę.

Koniec roku to doskonała okazja, aby zaplanować podróż w tym nadchodzącym. Wiedzą o tym doskonale wszyscy miłośnicy podróży. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi Ryanair, który przedstawił gorące oferty ze wszystkich lotnisk w Polsce!

Noworoczna promocja w Ryanair - loty od 49 zł w jedną stronę

Niskobudżetowe zagraniczne wycieczki stają się coraz częściej zamiennikiem weekendu poza miastem w kraju. Turyści chętniej decydują się na krótkie wyjazdy typu city break, do czego zdecydowanie zachęcają ceny biletów lotniczych, zwłaszcza tych tańszych przewoźników.

Irlandzki przewoźnik Ryanair przygotował dla swoich klientów jeszcze lepszą ofertę niż dotychczas. Otóż do 9 stycznia można zaopatrzyć się w bilety w naprawdę korzystnej cenie z niemal każdego lotniska w Polsce. Jednak jest jeden warunek - pula jest ograniczona, a oprócz tego obowiązuje zasada - kto pierwszy, ten lepszy.

Jaki kierunek podróży obrać w nowym roku?

Hitowa oferta Ryanair obowiązuje aż z dwunastu lotnisk w kraju. Korzystając z atrakcyjnych cen, w podróż możemy wybrać się choćby z Warszawy-Modlin, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic i Wrocławia.

Najtańsze bilety w ofercie, do jakich udało nam się dotrzeć, zaczynają się już od 49 zł w jedną stronę. W takiej cenie w określonym terminie polecimy chociażby z Wrocławia do New Castle, z Poznania do Liverpoolu, Birmingham oraz Londynu-Stansted oraz z Krakowa do Londynu-Luton.

Najwięcej ofert jednak rozpoczyna się od 79 zł. Kierunków lotu jest kilka; prócz Wielkiej Brytanii i Włoch, podróżujący mogą udać się do Holandii, Włoch, Danii, na Cypr i Irlandii. Promocyjna oferta obowiązuje na loty w terminie od 1 stycznia 2023 roku do 28 lutego 2023 roku. Szczegółowe oferty i ceny podróży z danych portów lotniczych tutaj.

  1. Rzadkie zjawisko nad Tatrami. Chmury soczewkowate zasnuły niebo, "Wyglądają jak UFO"

  2. Czy będzie śnieg na Święta? Wstępna prognoza pogody na Boże Narodzenie 2022

  3. Rzymskie Koloseum odsłania kolejne tajemnice. Jakie zwierzęta toczyły walki na arenie?

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

źródło: Ryanair