Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie będą mieli razem programuFot. Facebook.com/Martyna Wojciechowska

Wspólnego programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego nie będzie

Niestety nie będzie wspólnego programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Plotki o jego powstaniu pojawiły się wiele miesięcy temu, a fani w mediach społecznościowych bezustannie podpytywali, kiedy pojawią się jakieś konkretne informacje w tej sprawie. Teraz informator związany z telewizją TVN potwierdził, że programu nie będzie, bo celebryci zdecydowali, że nie chcą łączyć życia zawodowego z prywatnym.

Pierwsze pogłoski o wspólnym programie podróżniczym Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego pojawiły się już we wrześniu 2019 roku. Media opublikowały wtedy nawet domniemany tytuł formatu - „Śluby świata".

Nie będzie wspólnego programu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Jak opisywał sprawę Tele Magazyn, para miała rzekomo jeździć po świecie i prezentować swoim fanom tradycje weselne i ślubne panujące w najbardziej odległych zakątkach globu. Pogłoski mówiły o egzotycznych miejscach, niecodziennych tradycjach i obrządkach, które nie mają nic wspólnego z polską celebracją tego wielkiego święta.

Szybko jednak okazało się, że cała ta opowieść została jedynie wykreowana przez media i nie miała nic wspólnego z prawdziwymi planami podróżników. Zaprzeczała temu nawet sama Martyna Wojciechowska w rozmowie z Tele Magazynem, ale komentarze na ten temat wciąż pojawiały się w sieci.

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, fot. Facebook/Martyna Wojciechowska

Insynuacje jeszcze przybrały na sile po ujawnieniu, że para wzięła ślub, ale kolejne ramówki największych polskich stacji, w których nie było oczekiwanego formatu, studziły zapał fanów. Martyna Wojciechowska regularnie kontaktuje się z obserwatorami na swoim Facebooku oraz Instagramie, ale tam też nie pojawiały się żadne nowe informacje w tej sprawie.

Trudna niedziela ratowników GOPR. Zmarły niedaleko lodospadów, turystka doznała urazu kręgosłupaTragiczna wiadomość obiegła Polskę. Ratownicy nic nie mogli już zrobić, GOPR niosło ciało od lodospaduCzytaj dalej

Teraz okazuje się, że definitywnie wspólny format nie powstanie, a na pewno nie w najbliższym czasie. Jak informuje WP, para rzekomo miała dostawać nawet propozycje takiej pracy od włodarzy stacji, ale w najbliższym czasie na pewno takiego projektu na ekranach nie zobaczymy.

Informator tygodnika Świat i ludzie przekazał, że para podróżników nie chce łączyć spraw zawodowych z życiem rodzinnym.

Na razie każde z nich daje propozycje odrębnych projektów. Uważają, że połączenie ich życia rodzinnego i zawodowego może się źle skończyć – twierdzi informator tygodnika, związany z TVN-em.

Co więcej, para już na początku swojej znajomości miała ustalić, że każde z nich musi mieć swoją własną, wolną przestrzeń. Ma ona służyć do realizacji własnych projektów, podejmowania działań i - jak widać - dbania o aktywność w telewizji.

Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym– stwierdziła Martyna Wojciechowska, cytowana przez WP.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: WP

Następny artykuł