Turysci.pl
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie będą mieli razem programu

Fot. Facebook.com/Martyna Wojciechowska

Wspólnego programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego nie będzie

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Niestety nie będzie wspólnego programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Plotki o jego powstaniu pojawiły się wiele miesięcy temu, a fani w mediach społecznościowych bezustannie podpytywali, kiedy pojawią się ja

Pierwsze pogłoski o wspólnym programie podróżniczym Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego pojawiły się już we wrześniu 2019 roku. Media opublikowały wtedy nawet domniemany tytuł formatu - „Śluby świata". 

Nie będzie wspólnego programu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Jak opisywał sprawę Tele Magazyn, para miała rzekomo jeździć po świecie i prezentować swoim fanom tradycje weselne i ślubne panujące w najbardziej odległych zakątkach globu. Pogłoski mówiły o egzotycznych miejscach, niecodziennych tradycjach i obrządkach, które nie mają nic wspólnego z polską celebracją tego wielkiego święta. 

Szybko jednak okazało się, że cała ta opowieść została jedynie wykreowana przez media i nie miała nic wspólnego z prawdziwymi planami podróżników. Zaprzeczała temu nawet sama Martyna Wojciechowska w rozmowie z Tele Magazynem, ale komentarze na ten temat wciąż pojawiały się w sieci.

martyna-wojciechowska-z-przemkiem-kossakowskim-1613934706.jpg

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, fot. Facebook/Martyna Wojciechowska

Insynuacje jeszcze przybrały na sile po ujawnieniu, że para wzięła ślub, ale kolejne ramówki największych polskich stacji, w których nie było oczekiwanego formatu, studziły zapał fanów. Martyna Wojciechowska regularnie kontaktuje się z obserwatorami na swoim Facebooku oraz Instagramie, ale tam też nie pojawiały się żadne nowe informacje w tej sprawie.

Teraz okazuje się, że definitywnie wspólny format nie powstanie, a na pewno nie w najbliższym czasie. Jak informuje WP, para rzekomo miała dostawać nawet propozycje takiej pracy od włodarzy stacji, ale w najbliższym czasie na pewno takiego projektu na ekranach nie zobaczymy. 

Informator tygodnika Świat i ludzie przekazał, że para podróżników nie chce łączyć spraw zawodowych z życiem rodzinnym. 

Na razie każde z nich daje propozycje odrębnych projektów. Uważają, że połączenie ich życia rodzinnego i zawodowego może się źle skończyć – twierdzi informator tygodnika, związany z TVN-em. 

Co więcej, para już na początku swojej znajomości miała ustalić, że każde z nich musi mieć swoją własną, wolną przestrzeń. Ma ona służyć do realizacji własnych projektów, podejmowania działań i - jak widać - dbania o aktywność w telewizji. 

Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym – stwierdziła Martyna Wojciechowska, cytowana przez WP. 

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: WP

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >