Turysci.pl
Martyna Wojciechowska radosna wiadomość

Fot. Instagram @przekossakowski

Niedawno był ślub, teraz Martyna Wojciechowska przekazała kolejną radosną wiadomość. Fani są zachwyceni

22 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska niedawno wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim, o czym poinformowała już swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz jedna z najpopularniejszych par przekazała kolejną dobrą wiadomość. Internauci są zac

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to obecnie prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Chociaż oboje raczej nie wywołują kontrowersji, a jedynie pozytywne emocje, to przez długi czas dziennikarze nie odstępowali ich nawet na krok. Media dwoiły się i troiły, by ustalić, na jakim etapie jest związek słynnych podróżników. Dzisiaj wiemy już, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zrobili wszystkim figla i sami o wszystkim poinformowali fanów. Wszyscy dali się przechytrzyć.

Teraz wiemy już, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Chociaż dziennikarze z przeróżnych portali w ciągu ostatnich miesięcy głowili się, czy para jest już zaręczona. Dlatego tak szokująca okazała się wiadomość Martyny, która pojawiła się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że rzeczywiście zaręczyła się z Przemkiem Kossakowskim i to już w zeszłym roku. Tego internauci się nie spodziewali. Niedawno odbyło się wesele podróżników, o czym również poinformowali sami na Instagramie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski znów zaskoczyli media. Wszyscy mylili się co do ich miesiąca miodowego?

Martyna Wojciechowska po raz kolejny udowodniła, że nie pozwoli mediom kierować swoim życiem. Jej świadome działania w mediach społecznościowych potwierdzają, że Martyna i Przemek Kossakowski potrafią wyśmiać wścibskich reporterów oraz ich nieudolne śledztwa i gdybania na temat związku podróżników. Po ślubie na Instagramie Martyny pojawiła się zaskakująca wiadomość.

Polska dziennikarka jeszcze niedawno relacjonowała w mediach społecznościowych jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Mowa oczywiście o ślubie, który wzięła z Przemkiem Kossakowskim. Para pochwaliła się kreacjami oraz obrączkami. Teraz Martyna zatoczyła jeszcze bardziej. Na jej Instagramie pojawiła się wiadomość, która rozwiała wszelkie wątpliwości oraz dociekania dziennikarzy, którzy zakładali, że niestety z powodu pandemii koronawirusa o podróży poślubnej Martyna powinna zapomnieć. Co się okazało?

– "Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną” - czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w podróż przedślubną! Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi – czytamy w komunikacie na Instagramie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski grają na własnych zasadach

Martyna Wojciechowska ponownie wyśmiała media w inteligenty i zaskakujący sposób. Chociaż wiele wskazuje na to, że wraz z Przemkiem Kossakowskim rzeczywiście nie rozważa obecnie podróży poślubnej, to zakochani mają już za sobą wspólny wyjazd, który odbył się przed ślubem. Gwiazdy przejechały amperem całą Portugalię. Wielu fanów może im tego pozazdrościć.

Para prawdopodobnie jeszcze będzie miała okazję razem wyjechać. W końcu Martyna i Przemek są osobami, które kochają podróże i trudno im wysiedzieć na miejscu przez dłuższy czas. Na pewno jeszcze nieraz będą chwalili się na Instagramie swoimi wyjazdami, na co czekamy z niecierpliwością. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które potwierdzają, że Martyna i Przemek to jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu. Internauci przede wszystkim życzą im dużo szczęścia.

Martyna Wojciechowska oraz Przemek Kossakowski często też angażują się w akcje charytatywne, wspierając zbiórki na leczenie chorujących osób, co jeszcze bardziej wzmaga sympatię do nich. To z pewnością jedna z najbardziej naturalnych par w polskich mediach, która dodatkowo dowodzi, że będzie poruszała się w tym świecie zgodnie z własnymi zasadami.

Chociaż pandemia koronawirusa znacznie utrudnia podróżowanie, to Martyna i Przemek znaleźli sposób, żeby spędzić trochę czasu razem, chociaż zamiast podróży poślubnej odbyli podróż przedślubną. Jak sami zaznaczyli w komunikacie w mediach społecznościowych, wszystko lubią robić wbrew oczekiwaniom, za co warto ich pochwalić. Tak trzymać.

Niedawno w jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o Magdzie Gessler. Okazuje się, że nie trafiła na ślub swojej córki. Poznaliśmy powody tej decyzji. Mogą okazać się szokujące.

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >