Turysci.pl > Świat > Zapytał pracownicę lotniska, gdzie chciałaby polecieć. O lepszym prezencie nie mogła marzyć
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 27.02.2023 14:45

Zapytał pracownicę lotniska, gdzie chciałaby polecieć. O lepszym prezencie nie mogła marzyć

None
tiktok/adamboro

Twórca internetowy Adam Boro zapytał kobietę z obsługi lotniska w Miami, gdzie chciałaby spędzić 24 godziny. Do wyboru miała każdy ze stanów w USA. Po chwili namysłu odparła, że jej największym marzeniem jest zwiedzić Nowy Jork, ponieważ jeszcze nigdy tam nie była. Jednak nie spodziewała się, co przyszykował dla niej tajemniczy nieznajomy.

Adam Boro to content creator, twórca filmów publikowanych w sieci i zapalony podróżnik. Pewnego razu na lotnisku podszedł do kobiety pracującej w ochronie i zadał jej jedno, bardzo ważne pytanie. Nie wiedziała, że od odpowiedzi, jaką udzieli, zależą najbliższe 24 godziny jej życia. W końcu nie wytrzymała, a z jej oczu popłynęły łzy.

"Jeśli mogłabyś udać się gdziekolwiek i robić wszystko, co chcesz przez 24 godziny, co byś wybrała?"

Dokładnie takie pytanie usłyszała pracownica ochrony na lotnisku od Adama Boro. Wyglądała, jakby była przekonana, że mężczyzna sam chce zainspirować się jej odpowiedzią lub przeprowadza ankietę społeczną. Mając do wyboru każde miejsce w Stanach Zjednoczonych, zdecydowała, że lokalizacją, do której chciałaby się udać, jest Nowy Jork, ponieważ nigdy tam nie była.

- Czy chciałabyś polecieć do Nowego Jorku jutro? Pokryję wszystkie koszty - odparł Boro.

Reakcja kobiety była rozczulająca. Od razu zadzwoniła do najbliższych, aby pochwalić się, że przypadkowo napotkany nieznajomy właśnie chce spełnić jedno z jej największych marzeń. Była tak szczęśliwa, że z jej oczu zaczęły płynąć łzy. 

Brazylijska laguna Coca-Colą płynąca. Czy kąpiel w jeziorze Araraquara jest bezpieczna?

Influencer zafundował nieznajomej podróż marzeń

- Jak się teraz czujesz? - zapytał Adam, kiedy następnego dnia zmierzali na lotnisko. 

Jak nietrudno się domyślić, Voni - ponieważ tak ma na imię kobieta - była ogromnie podekscytowana i nadal nie dowierzała, że obca osoba spełnia jej marzenie. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że pomysłodawca wycieczki ma zaplanowany dla niej cały dzień przepełniony najlepszymi atrakcjami, jakich można doświadczyć w Nowym Jorku. Można się jedynie domyślać, jak bardzo była szczęśliwa, ponieważ ogromne wrażenie robiły na niej nawet zwykłe widoki na ulicach miasta. 

Jedną z pierwszych atrakcji był wjazd na sam szczyt Empire State Building. Stamtąd mieli okazję podziwiać piękną panoramę całego miasta. Oczywiście nie mogło obejść się bez wielu zdjęć. Następnie razem udali się na Time Square, co bez wątpienia jest jedną z największych ikon Nowego Jorku. Tam znaleźli się w kolejnej lokacji, jaką był “Hershey Store” - kultowe miejsce dla wszystkich miłośników słodyczy, a zwłaszcza lodowych przysmaków.

Na ulicach Nowego Jorku można zafundować sobie świetną pamiątkę korzystając z kamer 3D, dzięki którym w interesujący sposób każdy chętny stworzy swoje indywidualne zdjęcie z lokalną panoramą. Adam i jego towarzyszka nie mogli nie skorzystać z takiej okazji. 

Jednak najlepsza niespodzianka czekała na pracownicę lotniska pod koniec dnia. Otóż zwieńczającą podróż atrakcją był lot helikopterem nad miastem i jego najważniejszymi lokacjami. Stamtąd podziwiali między innymi Statuę Wolności, kultowe mosty i jeszcze wiele innych punktów.

Pod koniec 24-godzinnego wyjazdu do Nowego Jorku trudno dziwić się wzruszeniu, jakie opanowało kobietę. Bez zastanowienia stwierdziła, że Adam z zupełnie obcego człowieka, stał się dla niej kimś wyjątkowym. To przygoda, której na pewno nie zapomni do końca życia.

- Nie chce płakać Adam, wcale nie płaczę - mówiła ocierając łzy szczęścia.

 

@adamboro Replying to @adamboro PART 2 - WE ACTUALLY WENT ✈️🗽 🚁: @flynyon 🏙️: @empirestatebldg 
#travel #bucketlist #ESBVIP #nyc ♬ original sound - Adam Boro

 

Dołącz do nas

  1. Janusz spod Łęczycy i niewiasta Sara. Jaką romantyczną legendę kryje Łódź?
  2. W samolocie położyła bose stopy na podłokietniku. Współpasażerka dała jej porządną lekcję
  3. Zamek niczym z Harry'ego Pottera mieści się w Polsce. Pałac w Mosznej oddaje magiczny klimat

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

 

źródło: TikTok

Tagi: USA Podróż