Turysci.pl
Wojciech Cejrowski wrócił do TVP

PAWEL DABROWSKI/East News

Wojciech Cejrowski wrócił do telewizji. Pierwsze odcinki oglądało ponad 900 tys. fanów

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Wojciech Cejrowski po dziesięciu latach wrócił do TVP2 ze swoim programem podróżniczym „Boso przez świat". Średnio ponad 900 tys. widzów oglądało turystyczne przygody celebryty, który na początek postanowił przybliżyć fanom Peru i Państwo Inków.

  • Wojciech Cejrowski znów pokazuje widzom egzotyczne zakątki świata w telewizji

  • Pierwsze odcinki przyciągnęły ponad 900 tys. widzów

  • Podróżnik zapowiada czternaście filmów z Peru

Wojciech Cejrowski znów pojawił się w Telewizji Polskiej. Od 28 lutego do 14 marca 2021 roku wyemitowano trzy odcinki produkcji polskiego podróżnika, które cieszyły się znaczną popularnością wśród widzów, a to dopiero początek.

Wojciech Cejrowski wraca na ekrany

1,01 mln fanów turystyki oglądało pierwszą część cyklu, wyemitowaną 28 lutego. Ją również Wojciech Cejrowski promował na swoim profilu na Facebooku. Jak wynika ze szczegółów jego postu, widzowie liczyć mogą na 14 odcinków poświęconych Peru.

Rząd planuje ogólnopolski lockdown na Wielkanoc

RMF: Polsce grozi lockdown. Co z wyjazdami turystów na ferie świąteczne?

CZYTAJ DALEJ

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

Czternaście filmów z Peru. Tak - w Peru już byłem dwa razy, ale najpierw nad Amazonką, potem w dżungli u Łowców głów, a teraz to będzie górne Peru czyli Andy. Tak wysoko jeszcze nie kręciłem (z moim jednym płucem) – zdradził Cejrowski 27 lutego.

Jak podaje Onet, średnia widownia trzech pierwszych części wyniosła ponad 900 tys. osób.

Wojciech Cejrowski wraca do TVP po 10 latach

Pierwsze zapowiedzi powrotu polskiego podróżnika do Telewizji Polskiej pisaliśmy już w lutym. Wtedy wielu internautów obawiało się, czy format po tylu latach będzie miał ten sam, dawny klimat i narrację tak charakterystyczną dla Cejrowskiego. Po premierze widzowie w komentarzach w mediach społecznościowych przyznają w większości, że się nie zawiedli.

Kilku użytkowników wspomniało, że przypomniały im się dawne lata, inni natomiast nawet narzekali, że odcinki są dla nich zbyt krótkie i już nie mogą się doczekać kolejnych odcinków.

Ludzie z TV zastanawiali się czy WC nie stetryczał, czy ma jeszcze wiedzę, werwę i poczucie humoru. MA! I nawet więcej niż miał. Nie marnowałem czasu, w tym czasie... W dodatku po przerwie stęskniony byłem za robotą filmową, a to zawsze pomaga – napisał w swoim poście Wojciech Cejrowski.

Przypomnijmy, że „Boso przez świat" po raz pierwszy pojawiło się w TVP2 w styczniu 2007 roku. Było tam do roku 2011 (z krótką przerwą, gdy Cejrowski wziął udział w spotach wyborczych Prawicy Rzeczpospolitej, promując Marka Jurka).

Przez lata polski podróżnik występował w wielu programach, nie trzymając się jednej stacji telewizyjnej. W latach 2008-2013 był gospodarzem formatu „Po mojemu" w TVN Style, a następnie prowadził „Wojciech Cejrowski. Boso" na TV Puls oraz Puls 2.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >