Turysci.pl

fot. Pixabay/ Free-Photos

WizzAir uruchomi pięć nowych tras z Polski. Wśród nich popularne wakacyjne kierunki

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ania Radke

WizzAir ogłosił kolejne nowe połączenia z Polski w letniej siatce połączeń. Węgierski przewoźnik zaoferuje loty z trzech polskich miast w pięciu wakacyjnych kierunkach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

WizzAir od czerwca uruchomi nowe trasy z Gdańska, Warszawy oraz Krakowa. Jest to znakomita wiadomość dla turystów, którzy planują wakacje w ciepłych miejscach. Na liście znalazły się bowiem najpopularniejsze europejskie kierunki.

WizzAir uruchomi pięć nowych tras z Polski

WizzAir do letniej siatki lotów dodał właśnie połączenia z Gdańska do Grecji. Landrynkowy samolot poleci z Pomorza na Kretę i Santorini. Natomiast z Krakowa uruchomione zostanie połączenie z Chorwacją, a konkretnie do Splitu.

Uruchomione zostaną również nowe połączenia z Warszawy. Ze stolicy Polski będzie można dostać się do Grecji, na lotniska w Salonikach i Prewezie. Ceny biletów rozpoczynać się będą już od 179 złotych.

- Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska na greckie wyspy: Kretę (Heraklion) i Santorini, dwa razy tygodniowo z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion - czytamy w komunikacie WizzAir cytowanym przez portal Tanie Loty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

- Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji i Chorwacji - czytamy.

- Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie - dodała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w WizzAir, cytowana przez portal Tanie Loty.

Przewoźnik stale monitoruje również trudną sytuację na rynku turystycznym uwarunkowaną epidemią koronawirusa. Stąd stale uaktualniana mapa kierunków, na której na bieżąco można sprawdzać, gdzie można latać. Pasażerowie mogą również skorzystać z usługi WIZZ Flex.

- Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie - podkreśla Paulina Gosk z Wizz Air, cytowana przez Wyborczą.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: Tanie Loty, Wyborcza

Tagi:

Podobne artykuły

Europa

Kto bogatemu zabroni. Niewiarygodne, czego dopuścił się kierowca Ferrari na ulicach Florencji
Czytaj więcej >

Europa

Wizz Air nie posłuchał sądu, więc klient wysłał komornika. „Mógł zabrać samolot”
Czytaj więcej >

Europa

Kolosalne strajki na lotniskach. Tysiące pasażerów zostało odprawionych z kwitkiem
Czytaj więcej >

Europa

W tej sytuacji pod żadnym pozorem nie zmieniaj miejsca w samolocie. Nawet jeśli wolne siedzenia kuszą
Czytaj więcej >

Europa

Kolejne miasto pozwala na pływanie na basenach bez staników. Zadziwiające, skąd ten pomysł
Czytaj więcej >

Europa

Usłyszeli nietypową prośbę od stewardes. To nie wystarczyło, padło ostrzeżenie
Czytaj więcej >
Ania Radke

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]