Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Europa > WizzAir uruchomi pięć nowych tras z Polski. Wśród nich popularne wakacyjne kierunki
Ania Radke
Ania Radke 18.03.2021 20:07

WizzAir uruchomi pięć nowych tras z Polski. Wśród nich popularne wakacyjne kierunki

wizzair
fot. Pixabay/ Free-Photos

WizzAir ogłosił kolejne nowe połączenia z Polski w letniej siatce połączeń. Węgierski przewoźnik zaoferuje loty z trzech polskich miast w pięciu wakacyjnych kierunkach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

WizzAir od czerwca uruchomi nowe trasy z Gdańska, Warszawy oraz Krakowa. Jest to znakomita wiadomość dla turystów, którzy planują wakacje w ciepłych miejscach. Na liście znalazły się bowiem najpopularniejsze europejskie kierunki.

WizzAir uruchomi pięć nowych tras z Polski

WizzAir do letniej siatki lotów dodał właśnie połączenia z Gdańska do Grecji. Landrynkowy samolot poleci z Pomorza na Kretę i Santorini. Natomiast z Krakowa uruchomione zostanie połączenie z Chorwacją, a konkretnie do Splitu.

Uruchomione zostaną również nowe połączenia z Warszawy. Ze stolicy Polski będzie można dostać się do Grecji, na lotniska w Salonikach i Prewezie. Ceny biletów rozpoczynać się będą już od 179 złotych.

- Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska na greckie wyspy: Kretę (Heraklion) i Santorini, dwa razy tygodniowo z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion - czytamy w komunikacie WizzAir cytowanym przez portal Tanie Loty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

- Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji i Chorwacji - czytamy.

- Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie - dodała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w WizzAir, cytowana przez portal Tanie Loty.

Przewoźnik stale monitoruje również trudną sytuację na rynku turystycznym uwarunkowaną epidemią koronawirusa. Stąd stale uaktualniana mapa kierunków, na której na bieżąco można sprawdzać, gdzie można latać. Pasażerowie mogą również skorzystać z usługi WIZZ Flex.

- Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie - podkreśla Paulina Gosk z Wizz Air, cytowana przez Wyborczą.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: Tanie Loty, Wyborcza