Turysci.pl
image (18)

fot. Youtube/ Tygodnik Podhalański

Tatry. Turyści zwozili kolegę ze szlaku taczką. 24TP: był pod wpływem alkoholu

23 Listopada 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Grupa turystów w Tatrach zwoziła swojego kolegę ze szlaku na taczce. Jak wskazuje Tygodnik Podhalański, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Nagranie ze zdarzenia trafiło do internetu.

Turyści w Tatrach niestety czasami bywają lekkomyślni. Tygodnik Podhalański poinformował niedawno o nieodpowiedzialnym wybryku, do którego doszło w Dolinie Strążyskiej. Wszystko zostało nagrane.

Tatry. Zwozili taczką turystę pod wpływem alkoholu

Chociaż Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe praktycznie od zawsze grzmi, aby nie chodzić po górach pod wpływem alkoholu, turyści notorycznie łamią ten zakaz. Nie inaczej było kilka dni temu.

"Tygodnik Podhalański" poinformował w sobotę o nieodpowiedzialnym zachowaniu turysty, który miał upić się na szlaku do tego stopnia, że nie był w stanie samodzielnie z niego zejść.

- Szli Doliną Strążyską wioząc towarzysza na taczkach. O sytuacji zawiadomił nas jeden z turystów mówiąc, że grupa osób transportuje w ten sposób pijanego towarzysza - donosi 24TP.

Na miejsce wskazane przez czytelnika dotarli dziennikarze Tygodnika Podhalańskiego. Jak wskazali, mężczyźni i kobiety transportujący swojego kolegę, zachowywali się agresywnie, doszło nawet do przepychanek. Turyści nie chcieli udzielić informacji skąd są.

- Tłumaczyli, że kolega zwichnął nogę i w ten sposób transportują go do wyjścia z doliny. Z komentarzy przechodzących tam turystów można było wywnioskować, że mężczyzna był pijany, ledwo trzymał się na nogach i nie był w stanie sam pokonać szlaku - wskazuje 24TP.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Jak dobrze znasz polskie miasta? Tylko nieliczni odpowiedzą na 6 pytanie

Pytanie 1 z 7

Na ratuszu którego miasta możemy zobaczyć koziołki?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: 24TP, Fakt

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Bilety kolejowe na Pomorzu zdrożeją. Zła wiadomość dla podróżujących

Czytaj więcej >

Polska

TPN zamyka popularny szlak. Powodem niedźwiedź

Czytaj więcej >

Polska

Turystka utknęła podczas śnieżycy w drodze do Doliny Pięciu Stawów Polskich

Czytaj więcej >

Polska

Zagrożenie lawinowe w polskich górach. KPN zamyka dwa szlaki

Czytaj więcej >

Polska

Alert RCB w 6 województwach. Podróżni muszą zachować ostrożność

Czytaj więcej >

Polska

Zakopane. Policja aresztowała parę podróżującą z dzieckiem. Okradli pensjonat i innych turystów

Czytaj więcej >