Turysci.pl > Polska > Święty Mikołaj wylądował na polskim lotnisku. Wielu przecierało oczy ze zdumienia. Nagranie trafiło do sieci
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 24.03.2022 22:02

Święty Mikołaj wylądował na polskim lotnisku. Wielu przecierało oczy ze zdumienia. Nagranie trafiło do sieci

Święty Mikołaj polskie lotnisko
Fot. www.facebook.com/PLRZE

Z tego artykułu dowiesz się:

  • z jakiego powodu na lotnisku pojawił się Święty Mikołaj

  • jak w tym roku wygląda spotkanie z Mikołajem

  • kiedy odbyła się premiera specjalnego nagrania

Zgodnie z tradycją Święty Mikołaj wylądował na lotnisku w Jasionce. Chociaż wiele osób mogło mieć obawy, czy w tym roku uda się akcja w związku z pandemią koronawirusa, nagranie opublikowane na Facebooku Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” rozwiało wszelkie wątpliwości. To oznacza, że dzieci z województwa podkarpackiego będą zadowolone. O szczegółach informuje portal Tanie Loty.

Chociaż Święty Mikołaj, który pojawił się na lotnisku w specjalnym nagraniu, mógł zdziwić niewtajemniczonych, to jednak kontynuacja corocznej tradycji. Ten gość regularnie zjawia się w porcie lotniczym w Rzeszowie, by obdarować dzieci z województwa podkarpackiego prezentami. W związku z pandemią koronawirusa jednak mimo trudności Mikołaj nie zawiódł i znaleziono sposób, by uszczęśliwić najmłodszych.

Jak co roku Święty Mikołaj dostarczył prezenty dzieciom z województwa podkarpackiego

Święty Mikołaj musiał dostosować swoje plany do niecodziennych warunków w okresie pandemii koronawirusa. Dlatego w tym roku nie dojdzie do wielkiego spotkania z tłumem dzieci z uwagi na zachowanie dystansu społecznego. By zapewnić najmłodszych, że jednak mogą liczyć na prezenty, nagrano specjalny film.

W materiale wideo, który pojawił się na Facebooku Port Lotniczy w „Rzeszów-Jasionka”, widać Świętego Mikołaja na płycie lotniska. Wcześniej wylądować miały aż dwa samoloty wypełnione po brzegi prezentami. W mediach społecznościowych opublikowano wiadomość, która rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dzieci mogą liczyć na podarunki.

Stało się już tradycją, że co roku na rzeszowskim lotnisku ląduje Święty Mikołaj i spotyka się z dziećmi. Wizytom zawsze towarzyszyło wiele radości, uśmiechu i oczywiście wręczanie prezentów. Ten rok jest niestety inny… nie możemy wszyscy razem spotkać się z Mikołajem. Jednak pomimo trudności i obaw dzieci, czy w tym roku będą prezenty – Mikołaj nie zawiódł i wylądował swoimi magicznymi saniami na naszym lotnisku. Jego przylot poprzedziło lądowanie dodatkowych samolotów wypełnionych po brzegi prezentami. Dzieci z Podkarpackiego na pewno były grzeczne i dla nikogo nie zabraknie wspaniałej, świątecznej niespodzianki pod poduszką – czytamy w komunikacie na Facebooku portu lotniczego w Rzeszowie.

Święty Mikołaj nie będzie mógł się spotkać z dziećmi

Chociaż Święty Mikołaj nie spotka się z najmłodszymi, to z pewnością osoby zaangażowane w akcję postarają się, by dostarczyć dzieciom prezenty. Na Facebooku nie pojawiły się jednak informacje dotyczące tego, jak będzie będzie przebiegało rozdawanie upominków.

W akcję zaangażowała się organizacja Podkarpackie. Przestrzeń otwarta. Na oficjalnym Facebooku także udostępniono nagranie z lotniska wraz z komentarzem.

Dzyń, dzyń, dzyń… Dzwonią dzwonki sań. W tym roku Mikołaj zaczyna od Podkarpacia! Zobaczcie jego lądowanie w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka”. Jest zgoda wieży, renifery mkną po pasie… Nie możecie tego przegapić! Koniecznie zajrzyjcie pod swoje poduszki – czytamy w komunikacie.

Warto przyznać, że ośnieżone okolice lotniska w Rzeszowie jeszcze bardziej podkreślają świąteczny klimat. Premiera nagrania odbyła się w sobotę 5 grudnia. To bardzo miła odmiana po tym, jak wiadomość o pilnej interwencji na polskim lotnisku obeszła media.

Nagranie ze Świętym Mikołajem znajdziecie tutaj. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zaskakującej zmianie w Krakowie. Znika element miasta, który turyści mogli oglądać latami. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

[EMBED-2671]

Źródło: Tanie Loty