Samolot uderzył w słup elektrycznyfot. twitter/ ani/ screen

Na lotnisku w Indiach samolot uderzył w słup elektryczny. Na pokładzie było ponad 60 osób

Samolot w Indiach podczas manewru lądowania uderzył w słup elektryczny. Na pokładzie słychać było wielki huk, który wystraszył podróżnych. W maszynie znajdowało się ponad 60 osób. Z informacji przekazanych przez dyrektora indyjskiego lotniska wiemy, że nikomu nic się nie stało.

Media obiegła mrożąca krew w żyłach wiadomość. Samolot linii India Express podczas lądowania uderzył w słup elektryczny. Na pokładzie znajdowało się ponad 60 osób. Mimo że sytuacja wyglądała groźnie, to całe szczęście nikomu nic się nie stało. Pasażerowie i załoga wyszli z wypadku bez żadnego szwanku.

Samolot wpadł w słup elektryczny

Z informacji, jakie dotarły do zagranicznych mediów, wiemy, że wypadek dotyczył Boeinga 737 linii Air India Express. Samolot podczas lądowania wpadł na słup elektryczny. Maszyna została uszkodzona.

Feralny lot odbywał się z Doha w Katarze do Vijayawada. Na pokładzie znajdowało się 64 pasażerów. Samolot po zderzeniu się ze słupem elektrycznym wylądował na lotnisku o 16:48 czasu lokalnego.

Podczas manewru lądowania załoga oraz pasażerowie usłyszeli potężny huk. W jednym momencie rozpoczęła się panika. Pilot zachował zimą krew do końca, dzięki czemu mógł podejmować racjonalne decyzje.

Rząd rozważa nowe ograniczenia na południowej granicy Polski. Wiceminister zdrowia potwierdziłRząd rozważa nowe ograniczenia w przekraczaniu granic. Wiceminister potwierdziłCzytaj dalej

W mediach społecznościowych bardzo szybko pojawiły się zdjęcia z miejsca wypadku. Dzięki komunikacie dyrektora lotniska w Vijayawadzie wiemy, że nikt z podróżnych nie ucierpiał.

Wszyscy 64 pasażerowie na pokładzie lotu i załoga są bezpieczni- powiedział dyrektor lotniska w Vijayawadzie G Madhusudan Rao czytamy we wpisie profilu ANI na Twitterze.

Słup, w który uderzył samolot, roztrzaskał się całkowicie o ziemię. Bardzo duże wgniecenie widoczne jest również na prawym skrzydle samolotu.

Air India Expres przekazała, że zostanie przeprowadzone dochodzenie w sprawie niebezpiecznego incydentu.

Wczoraj pisaliśmy o locie w USA, podczas którego zapalił się jeden z silników. Części maszyny zaczęły spadać na ziemię. Na pokładzie było ponad 240 osób.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Onet/Twitter/ ANI

Następny artykuł