Turysci.pl
samolot

fot. Twitter/ AB

Pasażer próbował za wszelką cenę otworzyć drzwi samolotu. Załoga i pasażerowie musieli go powstrzymywać

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Podczas lotu jeden z pasażerów linii lotniczych Delta próbował za wszelką cenę otworzyć drzwi samolotu. Personel i współpasażerowie rzucili się, aby go powstrzymać. Maszyna musiała awaryjnie lądować na lotnisku w Oklahomie.

Na Twitterze pojawiła się relacja z dramatycznego lotu samolotem, podczas którego mężczyzna za wszelką cenę próbował otworzyć zewnętrzne drzwi samolotu.

Awaryjne lądowanie samolotu w Oklahomie

Do incydentu doszło na pokładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Atlanty. Według relacji jednej z pasażerek mężczyzna usiłował porwać samolot z pasażerami na pokładzie.

Podczas lotu jeden z pasażerów w pomarańczowej kamizelce najpierw chwycił za mikrofon i ogłosił, żeby inni pozostali w pobliżu swoich masek tlenowych, a następnie przystąpił do próby otwarcia drzwi na zewnątrz samolotu.

Załoga próbowała powstrzymać pasażera przed otwarciem drzwi, jednak była bezradna wobec jego agresywnego zachowania. Wezwano więc wszystkich „silnych mężczyzn” na przód samolotu, aby pomogli go obezwładnić.

Szczyrk

W Beskidach taniej niż nad Bałtykiem. „Nie chcemy zniechęcić klientów"

CZYTAJ DALEJ

Samolot ostatecznie został zawrócony i bezpiecznie wylądował na lotnisku w Oklahomie, ponieważ był to najbliższy port lotniczy.

- Samolot bezpiecznie wylądował, a problematyczny pasażer został wyprowadzony przez policję - przekazał mediom rzecznik linii lotniczych Delta.

- Przepraszamy naszych klientów za opóźnienie i wszelkie dodatkowe niedogodności związane z tą sytuacją - dodał

Nie jest to jednak pierwszy incydent na pokładzie Delta Airlines - tydzień temu pisaliśmy, jak jeden z pasażerów podczas lotu usiłował włamać się do kokpitu. Maszyna musiała awaryjnie lądować na lotnisku w Albuquerque.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Twitter

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Świat

Kilka milionów turystów nie pojawi się tam na wakacjach. Ogromne straty państw unijnych

Czytaj więcej >

Świat

Popularne atrakcje, które rozczarowują turystów. Wśród nich Mur Chiński i Disneyland

Czytaj więcej >

Świat

Przerażające nagranie tornada w Kansas. Mężczyzna uciekł w ostatniej chwili

Czytaj więcej >

Świat

Kuba. Wybuch w 5-gwiazdkowym hotelu. Wielu zabitych, w tym kobieta w ciąży

Czytaj więcej >

Świat

Myśliwy turysta zabił jednego z największych słoni afrykańskich. Wszystko dla trofeum

Czytaj więcej >

Świat

Przez rok mieszkali z dziećmi pod namiotem. Nie mieli na rachunki

Czytaj więcej >