natura na MauritiusieFot. instagram.com/@__mauritius__

Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę

Natura tworzy wiele pięknych miejsc, lecz nie wszystkie są tak hipnotyzujące. Zdrowy rozsądek mówi, że to niemożliwe, jednak widać wyraźnie, że pod wodą znajduje się wodospad. Wyspa, przy której możemy go zaobserwować ma, jeszcze wiele innych atrakcji.

Natura stworzyła niesamowitą iluzję, która przyciąga turystów z całego świata. U wybrzeży wyspy Mauritius możemy ją zaobserwować z lotu ptaka. Jeśli nie po drodze nam na Ocean Indyjski w nieznacznie oddaloną od Madagaskaru wyspę, możemy obejrzeć zdjęcia w internecie.

Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 latDwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 latCzytaj dalej

Natura na wyspie

Mauritius przynależy do archipelagu Maskarenów, wraz z małymi wyspami Reunion i Rodrigues. Miliony lat temu, w wyniku podwodnych erupcji wulkanu pojawiły się skrawki lądu, które dziś są popularne wśród turystów. W południowo-zachodniej części wyspy znajduje się zatoka, której dno w ciekawy sposób opada w głębiny. Smugi piasku i mułu tworzą lej, który oglądany z góry tworzy iluzję wodospadu. Kolory od granatu, przez niebieski po zielony nadają głębię, a jasny piasek przypomina spienioną wodę.

Spokojna woda na powierzchni pozwala podziwiać ten niesamowity obraz niemal bez zakłóceń. Wielu osobom może się wydawać, że zdjęcia podwodnego wodospadu to fotomontaż, bo są zbyt piękne, by mogły być prawdziwe. Nikt jednak nie majstrował przy fotografiach, a dowodem mogą być zdjęcia satelitarne. Chociaż nie są tak wyraźne, jak te zrobione z samolotu czy przez dron, ukazują prawdę o tym miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wyspa Mauritius ma do zaoferowania znacznie więcej. Płaskowyż w centralnej części wyspy zapewnia piękne widoki i ciekawe szlaki turystyczne. Rajskie plaże na północy to idealne miejsce do leniwego wypoczynku. W dodatku można tam spróbować wyśmienitych potraw, które są połączeniem kuchni holenderskiej, francuskiej, indyjskiej i kreolskiej.

natura

Fot. maps.google.com/ screen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę

Następny artykuł