Turysci.pl
nie żyje nastolatka

Devon Cliffs Holiday Park/Jonathan Billinger / Devon Cliffs Holiday Park 3 / CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Nastolatka zginęła podczas rodzinnych wakacji. Znaleziono ją u podnóża klifów w Anglii

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Wakacje zakończyły się tragicznie dla rodziny w Anglii. Nie żyje 13-letnia dziewczynka, która razem z rodzicami pojechała do Devon Cliffs Holiday Park. Ciało nastolatki zostało znalezione w piątek na plaży na południu Anglii.

  • 13-letnia dziewczynka została znaleziona u podnóża klifu

  • Śmierć została potwierdzona przez ośrodek

  • Policja bada okoliczności śmierci 13-latki

Rodzina spędzała wakacje na południu Anglii, a konkretnie w Devon Cliffs Holiday Park. Jak podaje „Devon Live", ciało dziewczyny znaleziono u podnóży klifów.

Wakacje zakończyły się rodzinną tragedią

Sprawa jest w trakcie, a policja nie zna jeszcze szczegółów wypadku, jednak na ten moment nie podejrzewa się udziału osób trzecich w tym zdarzeniu.

- Z przykrością potwierdzamy śmierć nastolatki u podnóży klifów w pobliżu naszego obiektu - przekazał portalowi Devonlive.com rzecznik prasowy ośrodka Haven.

Dodał, że zespół parkowy służył pomocą służbom ratunkowym. Podkreślił również, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, nadal będą kontynuować współpracę z policją. Podkreślił, że najważniejsze jest dobro gości ośrodka.

Paszporty szczepionkowe w Polsce

Rzecznik rządu o tzw. paszportach szczepionkowych: Chodzi o wzajemną certyfikację

CZYTAJ DALEJ

Rzecznik dodał również, że dla ośrodka priorytetem jest bezpieczeństwo gości. Wyliczał, że wzdłuż ścieżki South West Coast Path postawiono odpowiednie ogrodzenie zabezpieczające krawędź klifu.

- Regularnie sprawdzamy wszystkie środki bezpieczeństwa, ale ponieważ ten wypadek miał miejsce poza parkiem, trudno nam coś dodać - dodał rzecznik.

Sprawą ma zająć się policja, która zbada okoliczności śmierci dziewczynki. Na ten moment nie bierze się pod uwagę udziału osób trzecich w wypadku.

Przebywając w okolicy przepaści, należy zachowywać szczególną ostrożność. W innym artykule pisaliśmy o mężczyźnie, który chcąc zrobić sobie zdjęcie, zepchnął kobietę z popularnej atrakcji turystycznej.

nie żyje nastolatka

Devon Cliffs Holiday Park/Jonathan Billinger / Devon Cliffs Holiday Park 3 / CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet

Ania Radke

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Europa

Pożar w Andaluzji. „Sytuacja jest mocno dynamiczna, zmienia się z dnia na dzień"

Czytaj więcej >

Europa

Trąba powietrzna na włoskiej wyspie Pantellaria. Dwie osoby nie żyją

Czytaj więcej >

Europa

Pożary w Hiszpanii. Szczególnie groźna sytuacja wokół kurortu Estepona

Czytaj więcej >

Europa

Chorwacja w czerwonej strefie ECDC. Apel polskiej ambasady do turystów

Czytaj więcej >

Europa

Dania znosi wszystkie ograniczenia. W kraju udało się zaszczepić ponad 70 proc. społeczeństwa

Czytaj więcej >

Europa

Austria zaostrza restrykcje. Wracają maseczki, będą ograniczenia dla niezaszczepionych

Czytaj więcej >