Turysci.pl
nie żyje nastolatka

Devon Cliffs Holiday Park/Jonathan Billinger / Devon Cliffs Holiday Park 3 / CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Nastolatka zginęła podczas rodzinnych wakacji. Znaleziono ją u podnóża klifów w Anglii

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Wakacje zakończyły się tragicznie dla rodziny w Anglii. Nie żyje 13-letnia dziewczynka, która razem z rodzicami pojechała do Devon Cliffs Holiday Park. Ciało nastolatki zostało znalezione w piątek na plaży na południu Anglii.

  • 13-letnia dziewczynka została znaleziona u podnóża klifu

  • Śmierć została potwierdzona przez ośrodek

  • Policja bada okoliczności śmierci 13-latki

Rodzina spędzała wakacje na południu Anglii, a konkretnie w Devon Cliffs Holiday Park. Jak podaje „Devon Live", ciało dziewczyny znaleziono u podnóży klifów.

Wakacje zakończyły się rodzinną tragedią

Sprawa jest w trakcie, a policja nie zna jeszcze szczegółów wypadku, jednak na ten moment nie podejrzewa się udziału osób trzecich w tym zdarzeniu.

- Z przykrością potwierdzamy śmierć nastolatki u podnóży klifów w pobliżu naszego obiektu - przekazał portalowi Devonlive.com rzecznik prasowy ośrodka Haven.

Dodał, że zespół parkowy służył pomocą służbom ratunkowym. Podkreślił również, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, nadal będą kontynuować współpracę z policją. Podkreślił, że najważniejsze jest dobro gości ośrodka.

Paszporty szczepionkowe w Polsce

Rzecznik rządu o tzw. paszportach szczepionkowych: Chodzi o wzajemną certyfikację

CZYTAJ DALEJ

Rzecznik dodał również, że dla ośrodka priorytetem jest bezpieczeństwo gości. Wyliczał, że wzdłuż ścieżki South West Coast Path postawiono odpowiednie ogrodzenie zabezpieczające krawędź klifu.

- Regularnie sprawdzamy wszystkie środki bezpieczeństwa, ale ponieważ ten wypadek miał miejsce poza parkiem, trudno nam coś dodać - dodał rzecznik.

Sprawą ma zająć się policja, która zbada okoliczności śmierci dziewczynki. Na ten moment nie bierze się pod uwagę udziału osób trzecich w wypadku.

Przebywając w okolicy przepaści, należy zachowywać szczególną ostrożność. W innym artykule pisaliśmy o mężczyźnie, który chcąc zrobić sobie zdjęcie, zepchnął kobietę z popularnej atrakcji turystycznej.

nie żyje nastolatka

Devon Cliffs Holiday Park/Jonathan Billinger / Devon Cliffs Holiday Park 3 / CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet

Podobne artykuły

czechy zamykają się dla turystów

Europa

Czechy zamykają granice dla ruchu turystycznego. Rozporządzenie obowiązuje od jutra

Czytaj więcej >
Dom na Sycylii

Europa

Dom za 1 euro i pieniądze na remont. Miasto na Sycylii kusi nie tylko turystów

Czytaj więcej >
zdjęcia z wakacji

Europa

Uznali zdjęcia z wakacji za "niedopuszczalne" i chcą zmienić zasady na lotniskach. Wielka Brytania krytykuje influencerów

Czytaj więcej >
bułgaria zaostrza restrykcje

Europa

Bułgaria wprowadza nowe restrykcje dla podróżujących. Dotkną również Polaków

Czytaj więcej >
Granice Portugalii zamknięte

Europa

Portugalia zamyka granice. Zakaz podróży nawet wewnątrz kraju

Czytaj więcej >

Europa

Tysiące turystów z Niemiec poleciało na Majorkę. Na nic prośby rządu

Czytaj więcej >