Crystal Mountain w Wiśle otworzy się tydzień późniejFot. Facebook/Crystal Mountain

5-gwiazdkowy hotel Crystal Mountain w Wiśle nie będzie funkcjonował od 12 lutego. Przełożyli otwarcie o tydzień

Lubiany hotel Crystal Mountain, będący ikoną Wisły, nie przyjmie gości 12 lutego. Jak potwierdzili pracownicy, turyści będą mogli skorzystać z możliwości noclegu tydzień później, czyli dopiero 19 lutego. Zainteresowanie jest ogromne, miejsca już zostały wyprzedane.

Zgodnie z decyzją rządu, hotele mogą przyjmować gości już od najbliższego piątku, czyli 12 lutego. Nie wszystkie obiekty jednak decydują się na wznowienie działalności dokładnie od tego terminu. Zarząd Crystal Mountain - ikony Wisły - zadecydował o przełożeniu daty otwarcia.

Hotel Crystal Mountain nie wznowi działalności 12 lutego

Luksusowy hotel należy do sieci Górskie Resorty. 8 lutego pojawiło się ogłoszenie o otwarciu konkretnych ośrodków dnia 12 lutego. Jak się okazuje, w spisie nie pojawił się kultowy hotel znajdujący się w Wiśle. Gości już za 2 dni przyjmą za to:

  • Platinum Mountain Hotel 5***** & SPA, Szklarska Poręba
  • Green Mountain Hotel***** & Green Apartments, Karpacz
  • Osada Śnieżka, Łomnica
  • Platinum Apartments, Szklarska Poręba
  • Blue Mountain Resort, Szklarska Poręba
  • Five Seasons Aparthotel, Szklarska Poręba

Taka decyzja może dziwić, biorąc pod uwagę rozpoznawalność i popularność Crystal Mountain. Przypomnijmy, że jest to jeden z największych obiektów hotelowych w tym regionie. Oferuje blisko 500 apartamentów o wysokim standardzie. Jest pierwszym, 5-gwiazdkowym ośrodkiem, działającym na terenie Wisły.

Szkocja zaostrza restrykcje. Hotelowa kwarantanna obejmie wszystkich przyjezdnychSzkocja zaostrza restrykcje. Hotelowa kwarantanna obejmie wszystkich przyjezdnychCzytaj dalej

Crystal Mountain przyjmie gości tydzień później

Dziennikarzom Dziennika Zachodniego udało się skontaktować z pracownikami hotelu, którzy potwierdzili, że 12 lutego Crystal Mountain nie wznowi działalności. Przełożono datę otwarcia o tydzień - na 19 lutego. Jednocześnie okazało się, że na pierwszy weekend działania obiektu wszystkie miejsca noclegowe zostały już wyprzedane. To pokazuje, jak bardzo stęsknieni wyjazdów są Polacy - udowadniało to również niedawne badanie sprawdzające, zniesienia których obostrzeń nie możemy doczekać się najbardziej.

Crystal Mountain w Wiśle

Crystal Mountain w Wiśle/fot. Facebook/Crystal Mountain

Na weekend otwarcia nie mamy już miejsc. Pierwszy weekend dostępny to 27-28 lutego. Za to można przyjechać do nas w tygodniu, np. od poniedziałku 22 lutego – poinformowała dziennikarzy pracownica Crystal Mountain w Wiśle.

Na przyjezdnych w hotelu Crystal Mountain czeka bardzo wiele atrakcji i wygód. Jak pisze Dziennik Zachodni, na miejscu ma działać aquapark, niewykluczone, że uruchomiona zostanie również strefa saun. Goście, którzy wykupią nocleg, mają mieć możliwość skorzystania też z siłowni obiektu. Na dzieci czeka Kids Club, o którym pracownicy ośrodka poinformowali na profilu Crystal Mountain na Facebooku.

Jedną z atrakcji naszego hotelu jest dobrze wyposażony i przestronny Kids Club, gdzie dzieci w bezpiecznej przestrzeni...

Opublikowany przez Crystal Mountain Poniedziałek, 8 lutego 2021

Niestety, zgodnie z decyzją rządu, prawdopodobnie nie uda się wznowić funkcjonowania restauracji hotelowej w reżimie sanitarnym. Niedawno pisaliśmy, że obiektom noclegowym wystarczyć będzie musiał room service.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł