Turysci.pl
john-tuesday-0QV-SDRPmx0-unsplash

fot. Unsplash/ John Tuesday

Black Friday linii lotniczych. Na jakie zniżki można liczyć?

24 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Promocje z okazji Black Friday w wielu miejscach trwają cały tydzień. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że oprócz sprzętów czy ubrań przeceniane są również bilety lotnicze i wycieczki. Specjalne oferty przygotowały m.in. Ryanair, Wizz Air czy LOT.

Black Friday to zwyczaj wywodzący się z USA, przypadający w piątek po Dniu Dziękczynienia. Właśnie stamtąd dzień obniżek przywędrował do Europy i od kilku lat również Polacy polują na okazyjne oferty.

claudio-schwarz-V8eNokRnswk-unsplash

Bułgaria zaostrza przepisy graniczne. Polska na czerwonej liście

CZYTAJ DALEJ

Black Friday w liniach lotniczych

Polskie Linie Lotnicze przygotowały obniżki na cały tydzień. Z okazji Black Week w LOT można uzyskać do -15 proc. zniżki na wszystkie połączenia po Polsce, do Europy, Ameryki Północnej, Azji lub na Bliski Wschód. Z oferty można skorzystać do poniedziałku 29 listopada włącznie.

Promocję pod nazwą CyberTydzień przygotował dla swoich klientów także Ryanair. Każdego dnia na klientów czeka inna oferta. W poniedziałek linia umożliwiała zakup biletów od 39 zł na loty od listopada 2021 do lutego 2022 roku, z wyłączeniem terminów świątecznych.

Natomiast w czwartek klienci Ryanaira mogą kupić okazyjne bilety na grudzień. Promocję na piątek, poznamy dopiero jutro, jednak już teraz można się spodziewać, że będzie ona równie kusząca.

Również Wizz Air przygotował dla swoich klientów oferty na cały tydzień. Z okazji Pink Week na klientów każdego dnia czeka nowa promocja. We wtorek linia zaoferowała 20 proc. rabatu na wybrane loty do 26 marca 2022 roku, do "najlepszych miejsc, w których można złapać słońce zimą".

W czwartek natomiast Wizz Air zaoferował swoim klientom 30 proc. zniżki na wybrane loty oraz na usługę Wizz Flex, uprawniającą do zmiany terminu lotu bez dodatkowych opłat oraz zwrotu na konto w przypadku anulowania rezerwacji.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Jak dobrze znasz polskie miasta? Tylko nieliczni odpowiedzą na 6 pytanie

Pytanie 1 z 7

Na ratuszu którego miasta możemy zobaczyć koziołki?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: WP

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Na topie

Chiny wprowadzają zakaz lotów dla polskiego przewoźnika. LOT nie poleci do Tiancin przez dwa tygodnie

Czytaj więcej >

Na topie

Ryanair zawiesza 23 trasy z Polski. Do marca nie polecimy w popularne kierunki

Czytaj więcej >

Na topie

W "Milionerach" padło pytanie o południk zerowy. Każdy turysta z łatwością zgarnąłby 5 tysięcy

Czytaj więcej >

Na topie

Polacy wykupują loty do Hiszpanii na potęgę. Liczba miejsc wzrosła o 2644 procent

Czytaj więcej >

Na topie

Turyści z Polski coraz częściej podróżują do Kenii

Czytaj więcej >
Rosja co skrywa mieżgorie

Na topie

Supertajne miasto, trwa w nim "Projekt Jamantau". Podziemny skarbiec i bunkry, nikt nie zna prawdy

Czytaj więcej >