Turysci.pl
Dorota Szelągowska w Hotelu Traugutta

screen/TVN Style/zdjęcie poglądowe

Białostocki hotel wyróżniony w programie „Tu jest pięknie" Doroty Szelągowskiej

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Dorota Szelągowska weszła do Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku. Prowadząca programu „Tu jest pięknie" uznała to miejsce za atrakcyjne i warte pokazania Polakom. Co ciekawe, plany na nagranie tego odcinka były już dawno, pokrzyżowała je jednak pandemia.

  • Dorota Szelągowska nagrała odcinek swojego programu w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku

  • Obiekt już w najbliższą środę zagości na ekranach i pokazany zostanie szerszej publiczności

  • Hotel Traugutta 3 cieszy się bardzo dobrymi opiniami w internecie

W ostatnich tygodniach hotele pozostają zamknięte ze względu na ogólnopolski lockdownu. Obostrzenia ogłoszone przez rząd są przyczyną ogromnego kryzysu w branży, a wypromowanie hotelu w telewizji może być jego szansą na przyciągnięcie tłumów, gdy w końcu turystyka zostanie odmrożona.

Jak na swoim koncie na Facebooku pochwalił się Hotel Traugutta 3 w Białymstoku, już w środę to właśnie on będzie gwiazdą nowego odcinka programu prowadzonego przez Dorotę Szelągowską, „Tu jest pięknie". Dlaczego celebrytka akurat ten obiekt wybrała jako miejsce, które warto odwiedzić w naszym kraju?

Dorota Szelągowska nagrywa odcinek w hotelu w Białymstoku

„Tu jest pięknie" to program TVN Style, w którym promowane są wyjątkowe miejsca w naszym kraju, o których istnieniu większość Polaków nawet nie wie. Gwiazda TVN pokazuje w nim, że nawet w mniej popularnych miejscowościch pod względem turystycznym, odkryć można coś wspaniałego.

Turyści wyszli na Krupówki

Na Krupówkach pojawili się turyści. W Tatrach obowiązuje lawinowa trójka

CZYTAJ DALEJ

Tak najwyraźniej jest właśnie w przypadku Hotelu Traugutta 3, który miał pojawć się na ekranach już jakiś czas temu. Niestety w wyniku pandemii nagrania trzeba było przełożyć. Jak w rozmowie z portalem Bialystokonline.pl wyjaśniła dyrektor obiektu, Anna Narel, przez dwa dni zdjęciowe pokazano wszystkie największe zalety tego miejsca.

Za projekt białostockiej perły odpowiada pracownia projektowa Archimeda. Do dyspozycji gości natomiast jest 25 pokoi, sala bakietowa oraz restauracja Regiment w zabytkowej willi. Zdjęcia wyjątkowych wnętrz tego miejsca znaleźć można na jego koncie na Facebooku.

Dlaczego Hotel Traugutta 3 jest wart odwiedzenia?

Dorota Szelągowska odwiedziła właśnie to miejsce i je uznała za warte pokazania, bo rzeczywiście prezentuje się ono wyjątkowo.

Jak wymienia dyrektorka obiektu, ma on wiele historycznych elementów, niepowtarzalny wystrój oraz wspaniałą restaurację, która jest zdecydowanym atutem tego miejsca. Czy Dorota Szelągowska w pełni podziela tę opinię, przekonamy się już podczas pierwszej emisji odcinka w środę.

Portal Turysci.pl postanowił przyjrzeć się również opiniom gości, którzy odwiedzali to miejsce. Jak się okazuje, rzeczywiście jego ocena jest bardzo wysoka. Na 460 głosów uzyskał on 4,7 na 5 możliwych gwiazdek w kategorii hotelu 4-gwiazdkowego.

Goście przede wszystkim zwracali uwagę na dobrą obsługę oraz historię tego miejsca, które mimo upływu lat, nadal prezentuje się bardzo dobrze. Nie zabrakło również komplementów skierowanych do szefa kuchni, zachwalających smaczne potrawy.

Białostocki hotel ma również niezwykłą historię. Znajduje się tuż przy zabytkowej wilii, która jest pozostałością po carskich koszarach. Dawniej mieścił się z iej sztab pułku, a nazywano ją Domem Strzelca. 21 sierpnia zorganizowano w kosztarach uroczyste przywitanie żołnieży, a następnie nadano kompleksowi imię Romualda Traugutta. Zgodnie ze źródłami, w tych uroczystościach uczestniczyć miał sam marszałek Józef Piłsudski.

Po premierze odcinka Doroty Szelągowskiej oraz zdjęciu obostrzeń pandemicznych, Hotel Traugutta 3 z pewnością samemu sprawdzić postanowi wielu turystów.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Hotel Traugutta 3

Podobne artykuły

Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >