Turysci.pl
Be Happy Museum się otwiera

fot. Facebook.com/Be Happy Museum

Be Happy Museum otworzy się 4 maja. Fani selfie powinni naładować telefony

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Be Happy Museum zapowiada wielkie otwarcie już 4 maja. Miejsce uwielbiane przez miłośników selfie oraz dobrej zabawy w końcu będzie mogło przyjmować gości. Wszystko po zapowiedzi luzowania obostrzeń przez polski rząd.

  • Be Happy Museum otworzy się dla turystów 4 maja

  • Fani selfie znajdą tam unikatowe scenografie, dzięki którym każde ich zdjęcie będzie niepowtarzalne

  • Polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji turyści odwiedzić mogą w czterech miastach w Polsce: Szczecinie, Zakopanem, Poznaniu oraz Warszawie

Be Happy Museum, czyli Muzeum Szczęścia i Iluzji, jest unikatowym miejscem na mapie Polski. Turyści, którzy je odwiedzą, liczyć mogą na szereg scenografii, lokacji i pomieszczeń, idealnie dostosowanych do robienia wyjątkowych selfie. Fani mediów społecznościowych mają szansę zrobić zdjęcie idealne, ale świetnie bawić się w muzeum będą także rodziny z dziećmi.

Ponowne otwarcie Be Happy Museum

Paletę możliwości, oferowanych gościom przez Be Happy Museum, podziwiać można na profilu atrakcji na Facebooku. Publikowane tam zdjęcia to dopiero przedsmak tego, co czeka nas na miejscu.

szczepienia w san marino

Turyści w San Marino mogą odpłatnie przyjąć szczepionkę. Muszą spełnić jednak warunek

CZYTAJ DALEJ

Cukierkowe kolory, donaty, wielkie muffinki, słodycze i wiele innych scenografii tylko czeka, aż ktoś zrobi sobie z nimi zdjęcie. Instagram i TikTok pełen jest przeciętnych materiałów, a Be Happy Museum - odpowiadając na zapotrzebowanie młodych ludzi - oferuje pomieszczenia niepowtarzalne i oryginalne. Jak czytamy na stronie atrakcji, warto odwiedzić również pokoje iluzji, gdzie „świat przewraca się do góry nogami".

W wyniku ogólnopolskiego lockdownu, Be Happy Museum pozostawało zamknięte przez wiele tygodni. Od 4 maja jednak w końcu otworzy się na turystów, co atrakcja potwierdziła we wpisie na swoim profilu na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do ponownego zwiedzania naszych atrakcji w całej Polsce Od 4 maja możecie znów nas odwiedzić i zobaczyć świat słodkiej iluzji z bliska – czytamy w poście.

Be Happy Museum odwiedzić można w czterech lokalizacjach w Polsce:

  • Poznań, ul. Maltańska 1;

  • Szczecin, al. Papieża Jana Pawła II 3-4;

  • Warszawa, al. Jerozolimskie 148;

  • Zakopane, Krupówki 40.

Godziny otwarcia sprawdzić można na oficjalnej stronie atrakcji. Zależnie od miasta, za bilet normalny zapłacimy 35-40 zł za wejście w tygodniu oraz 40-45 zł w weekend. Bilety ulgowe są o 5 zł tańsze, a dzieci do 3 lat wpuszczane są za symboliczną złotówkę.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją rządu, galerie sztuki oraz muzea mogą funkcjonować od 4 maja. Przedsiębiorcy muszą jednak przestrzegać reżimu sanitarnego oraz ograniczeń pandemicznych. Zgodnie z przepisami, na 15 metrów kwadratowych wejść może 1 zwiedzający. Więcej o łagodzeniu obostrzeń w maju przeczytać można tutaj.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Be Happy Museum

Patryk KorzecAutor

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Nagranie z Tatr pokazuje, jak mężczyzna ześlizguje się z Rysów

Czytaj więcej >

Polska

Giewont na tle Księżyca. Niesamowite ujęcie

Czytaj więcej >

Polska

Rodzina spadła z Przełęczy Szpiglasowej. 11-letnie dziecko nieprzytomne

Czytaj więcej >

Polska

IMGW wydaje ostrzeżenia przez silnymi burzami z gradem i porywistym wiatrem

Czytaj więcej >

Polska

Mysłakowice - Klimat Tyrolu u podnóża Karkonoszy

Czytaj więcej >

Polska

Alarm bombowy na pokładzie linii LOT. Samolot zawrócił do Warszawy

Czytaj więcej >