wieś w polsceFot. youtube.com/ Urbex History

Weszli do porzuconego budynku w opuszczonej wsi w Polsce. Widoku nie zapomną do końca życia, tylko dla turystów o mocnych nerwach

Wieś w Polsce skrywa mroczny sekret. Grupa śmiałków weszła do opuszczonych domów. Widoków nie zapomną do końca życia. Aż ciarki przechodzą po plecach.

Wieś, w której nie spotkamy żywego ducha przywodzi na myśl horror Silent Hill. Grupa śmiałków postanowiła zbadać, co znajduje się w opuszczonych domach i kościele. Widoku który się przed nimi otworzył nie zapomną do końca życia.

Nagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyNagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Wieś, w której nie ma żywego ducha

Brzeźnica to malownicza miejscowość położona w powiecie łobeskim - przy zbiegu dróg z Brzeźniaka, Wiewiecka, Ginawy i Jankowa Pomorskiego. W pobliżu przejeżdżają nawet pociągi. Tym, co wzbudza ogromny niepokój jest jednak fakt, że w wiosce nikt nie mieszka.

2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziły2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziłyCzytaj dalej

Przed wojną miejscowość nosiła nazwę Bernsdorf. Znajdziemy w niej opuszczone domy oraz XVIII-wieczny kościół na wzgórzu, pamiętający jeszcze czasy niemieckie. Teraz nie spotkamy tam nawet żywej duszy. Ekipa Urbex History zdecydowała się sprawdzić, co znajduje się w opuszczonych murach.

Dzisiaj grzeje: 1. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
2. Nieoczekiwane wydarzenie z Tomaszem Komendą w roli głównej. Nagle pojawił się znikąd, wielkie emocje
3. Martyna Wojciechowska ogłosiłą dobrą nowinę. Gratulujemy

W filmie dowiadujemy się, że wieś opustoszała około 40 lat temu. Twórcy sami stwierdzili, opuszczona miejscowość przywodzi na myśl sceny z horroru "Silent Hill". Wnętrza były kompletnie zaniedbane, wręcz zdewastowane. W filmie pokazali mroczne wnętrza, na których widok ciarki przechodzą po plecach.

Zakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąZakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  2. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Tysiące Polaków otrzymało pilną wiadomość. Już niedługo w wielu miejscach zajdą poważne zmiany

Źródło: autokult.pl

Następny artykuł