Turysci.pl
Bułgaria

fot. Pixabay/ nextvoyage

Wczasy all inclusive najtańsze w Bułgarii. Bije inne kraje na głowę

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Bułgaria nazywana jest przez niektórych najtańszą riwierą Europy. I to nie bez powodu - wczasy można tam zarezerwować już od 1000 złotych. Obecnie kraj ten jest w pierwszej piątce najchętniej wybieranych kierunków.

Bułgaria cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Kraj słynie nie tylko ze wspaniałych plaż i słonecznej pogody, ale również bardzo atrakcyjnych cen.

Bułgaria w pierwszej piątce najchętniej wybieranych kierunków

Według danych portalu Wakacje.pl, w ostatnich tygodniach Bułgaria znajduje się w pierwszej piątce najchętniej wybieranych kierunków. Turystów zachęca nie tylko bogata oferta, ale również niewygórowane ceny.

Wybór hoteli w najpopularniejszych regionach w Bułgarii – Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach – jest bardzo duży – mówi Agata Biernat z Wakacje.pl.

– Znajdziemy tutaj zarówno rodzinne resorty z kompleksami basenów i zjeżdżalniami oraz atrakcjami dla dzieci, jak i mniejsze obiekty – mówi.

Turyści na Śnieżce łamią przepisy

Piechurzy na Śnieżce nie przestrzegają przepisów. Będzie siatka ochronna i patrole

CZYTAJ DALEJ

Niewątpliwym atutem wczasów w Bułgarii są bardzo atrakcyjne ceny. Tydzień all inclusive w Bułgarii można znaleźć już za niewiele ponad 1000 zł w opcji last minute. W cenę wliczony jest przelot z Warszawy.

Według portalu Wakacje.pl najtańszą opcją jest wyjazd do Słonecznego Brzegu z Warszawy 12 czerwca za 1092 zł. Tyle zapłacimy za noclegi w 3-gwiazdkowym, ale bardzo dobrze ocenianym hotelu.

Bułgaria jest atrakcyjna cenowo nie tylko w ofertach last minute. W szczycie sezonu, czyli w lipcu i sierpniu najtańsze oferty z wylotem z praktycznie wszystkich lotnisk w Polsce można z łatwością znaleźć w cenie 1500-1600 zł.

Podróżując w parze można zarezerwować urlop już od 3 tys. złotych. Natomiast rodzina 2+2 może zarezerwować wczasy za mniej niż 5 tys. złotych. Bułgaria nie bez przyczyny nazywana jest najtańszą riwierą Europy.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: WP

Podobne artykuły

bułgaria zaostrza restrykcje

Europa

Bułgaria wprowadza nowe restrykcje dla podróżujących. Dotkną również Polaków

Czytaj więcej >
Czechy i Słowacja zmieniają przepisy graniczne

Europa

Od poniedziałku zmiany na granicach z Czechami i Słowacją

Czytaj więcej >

Europa

Kobieta spadła z klifu w Wielkiej Brytanii. Nie przeżyła

Czytaj więcej >
Test na koronawirusa

Europa

Zakaz przemieszczania się bez negatywnego testu na koronawirusa na Słowacji, zamknięte też hotele

Czytaj więcej >
niemcy chcą zakazu

Europa

Niemcy rozważają całkowity zakaz lotów. "Sprawa się nam wymknęła"

Czytaj więcej >
czy polacy wyjadą do Hiszpanii

Europa

Czy Polacy będą mogli wyjechać do uwielbianego kraju? Premier Hiszpanii stawia warunek

Czytaj więcej >