Turysci.pl
1620px-Kotlet Schabowy

fot. Wikipedia commons/ Dmitry Dzema/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ (zdjęcie ilustracyjne)

Turystka pokazała paragon za obiad dla 5 osób. W Trzęsaczu można zjeść za rozsądną cenę

1 Września 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Turystka spędzająca urlop w Trzęsaczu udowadnia, że nad morzem można zjeść nie tylko smacznie, ale również tanio. Przesłała redakcji o2 paragon za obiad dla pięciu osób na kwotę niższą niż 80 złotych.

Trzęsacz słynie przede wszystkim z ruin kościoła, znajdujących się u szczytu klifu nad brzegiem morza. Okazuje się, że przybywający tam turyści mogą zjeść posiłek w bardzo przystępnej cenie.

Wizzair

30 pasażerów nie wsiadło do samolotu, bo skończyły się miejsca. Linie lotnicze praktykują overbooking

CZYTAJ DALEJ

Ile kosztuje obiad dla pięciu osób w Trzęsaczu?

Ostatnio w mediach społecznościowych wrze o wysokich cenach posiłków w polskich kurortach. Turyści chętnie publikują i rozsyłają do różnych redakcji tzw. paragony grozy za posiłki w restauracjach.

Okazuje się, że nie takie polskie restauracje straszne, jak je malują. Pani Gosi, która wraz z rodziną wybrała się na obiad do Trzęsacza, przesłała redakcji o2 zdjęcie rachunku z jednego z tamtejszych lokali.

Okazuje się, że nad polskim morzem można zjeść nie tylko smacznie, ale także tanio. Pani Gosia była bardzo zadowolona nie tylko z ceny posiłków w knajpie w Trzęsaczu, ale również z jakości dań.

- Wielosmakowa w Trzęsaczu! Ziemniaki, schabowy i surówki za 8,90 zł... a jakie przepyszne. Polecam - napisała turystka w wiadomości do redakcji o2

Rodzina pani Gosi zamówiła pięć zestawów z kotletem schabowym. W cenie oprócz kawałka mięsa była surówka i ziemniaki. Oprócz tego na paragonie znalazły się dwa napoje i dwa piwa.

Całkowita kwota na paragonie wyniosła zaledwie 77,40 zł. W tym lokalu zestaw z kotletem schabowym kosztuje tylko 8,90 zł, tyle samo co lemoniada. Natomiast piwa kosztowały po 9 złotych.

Jak widać, ceny nad Bałtykiem czasem potrafią być niskie. Niedawno swoim paragonem z Władysławowa podzielił się także pan Piotr.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: O2

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Gwałtowne pogorszenie pogody na północy Polski. Będzie niebezpiecznie

Czytaj więcej >

Polska

Klientki nie zapłaciły za dania w restauracji. "Napiwek" dla kelnerek rozpętał burzę w sieci

Czytaj więcej >

Polska

Kolejny poważny wypadek w Tatrach. Turysta zsunął się 300 m z Rysów

Czytaj więcej >

Polska

Skandal podczas lotu z Polski. Steward pił alkohol na pokładzie samolotu

Czytaj więcej >

Polska

Pociąg "Słoneczny" powraca na tory. Podano nowe ceny biletów

Czytaj więcej >

Polska

Kolizja samolotów na lotnisku Chopina. Wiadomo, ile wyniesie opóźnienie

Czytaj więcej >