ttv kossakowskifot. instagram.com/ przekossakowski

Oglądaliście "Kossakowski. Szósty zmysł" na TTV? Pokazywał tajemnicze obrzędy znachorów

TTV jest stacją, na której emitowano program "Kossakowski. Szósty zmysł", który cieszył się ogromną popularnością wśród fanów. Podróżnik przemierzał w nim Europę, aby pokazać życie tajemniczych ludzi.

TTV jest stacją, na której Przemysław Kossakowski jest prawdziwą gwiazdą. Niedawno mogliśmy oglądać program "Down the road. Zespół w trasie", w którym razem z szóstką osób chorych na zespół Downa wyruszył w podróż po sześciu krajach. Wcześniej mogliśmy obejrzeć program z jego udziałem "Kossakowski. Szósty zmysł". Oglądaliście?

Tragedia, dwie osoby nie żyją. Mieli spędzić czas na działce wypoczynkowej, w pobliskim jeziorze odkryto najstraszniejszą prawdęTragedia, dwie osoby nie żyją. Mieli spędzić czas na działce wypoczynkowej, w pobliskim jeziorze odkryto najstraszniejszą prawdęCzytaj dalej

Oglądaliście "Kossakowski. Szósty zmysł" na TTV?

Przemysław Kossakowski jest popularnym polskim dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Popularność przyniosły mu liczne programy w teliwizji TTV, gdzie stał się prawdziwą gwiazdą. Głośno zrobiło się o nim również za sprawą związku z Martyną Wojciechowską, z którą zaręczył się w na początku 2019.

Prawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzecząPrawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzecząCzytaj dalej

Jednym z jego najbardziej znanych formatów był program „Kossakowski. Szósty zmysł”. Podróżnik przemierzał w nim różne kraje Europy i spotykał się ze znachorami. Odwiedził w ten sposób między innymi Ukrainę, Rosję czy państwa Bałkanów.

Teksty wybrane dla Ciebie

Podróżnik ma na swoim koncie również inne programy w TTV, między innymi „Kossakowski. Być jak…”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Kossakowski. Nieoczywiste” oraz najnowszy „Down the road. Zespół w trasie”, który ma doczekać się kolejnego sezonu.

Martyna Wojciechowska wyjawiła prawdę po podróży do Kambodży. Martyna Wojciechowska wyjawiła prawdę po podróży do Kambodży. "Po tej historii na pewno zmienicie zdanie"Czytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł