Turysci.pl
wakacje

fot. Pixabay/ FrodeCJ

Polska turystka biła swojego męża podczas wakacji. Obsługa hotelu wezwała policję

16 Września 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

34-letnia Polka podczas wakacji na Gran Canarii stosowała przemoc wobec swojego męża, 56-letniego Niemca - podaje dziennik "Canarias7". Recepcjonista hotelu, w którym przebywało małżeństwo wezwał policję.

Wakacje na Gran Canarii zamieniły się w koszmar dla 56-letniego Niemca, wobec którego Polka stosowała przemoc. Jak podaje dziennik "Canarias7", kobieta wpadała w szał i wyładowywała agresję na mężu.

Kobieta podczas wakacji wpadła w szał

Dziennik "Canarias7" przekazał, że "34-letnia obywatelka Polski biła swojego 56-letniego małżonka po twarzy w różnych miejscach hotelu przez kilka dni".

Kobieta nie kryła się ze swoim zachowaniem, jednak nikt z rezydujących w hotelu gości nie wezwał policji. Zrobił to dopiero recepcjonista po tym, jak rozgniewana kobieta kilkakrotnie uderzyła swojego męża w twarz.

Policja została wezwana do obiektu 1 września br. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce potwierdzili agresywne zachowanie Polki. Kobieta została zabrana do tymczasowego aresztu.

Funkcjonariusze potwierdzili także, że mężczyzna miał liczne siniaki na całym ciele oraz rany na twarzy.

- Mężczyzna zeznał, że od kilku dni otrzymuje ciosy od swojej żony bez żadnego powodu, a sam nie stawia jej oporu. Świadectwo to zostało potwierdzone przez różnych klientów hotelu - napisała kanaryjska gazeta, cytowana przez WP.

Sąd powołując się na zeznania świadków oraz zebrany materiał dowodowy, zasądził wobec kobiety, Anny M., dwumiesięczny areszt. Dodatkowo wydano zakaz zbliżania się do męża oraz kontaktowania się z nim przez okres jednego roku.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Wielu myśli, że zna Włochy, ale tylko nieliczni odpowiedzą na wszystkie sześć pytań

Pytanie 1 z 6

Na rozgrzewkę: do którego miasta trzeba pojechać, aby podeprzeć Krzywą Wieżę?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: WP, Onet

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Europa

Grecja łagodzi restrykcje dla osób zaszczepionych

Czytaj więcej >

Europa

Słowacja chce zakazać samochodów spalinowych w Tatrach. Zapowiadają rewolucję transportową

Czytaj więcej >

Europa

Powodzie w Wenecji. Woda wdarła się na plac św. Marka

Czytaj więcej >

Europa

Tatry. Dwa młode niedźwiedzie straciły życie w ciągu niecałej doby

Czytaj więcej >

Europa

Wulkan na włoskiej wyspie budzi się po 130 latach. Wprowadzono żółty alert

Czytaj więcej >

Europa

Najwyższy szczyt Europy „skurczył się" o 92 cm w ciągu 4 lat

Czytaj więcej >