Turysci.pl
Samolot miał opóźnienie, ale to nic straconego. Kwartet wokalny dał zaimprowizowany występ

youtube/Kari Mann

Samolot miał opóźnienie, ale to nic straconego. Kwartet wokalny dał zaimprowizowany występ

2 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska - Turyści

Z opóźnienia samolotu zazwyczaj nie jest zadowolony żaden podróżujący, jednak w tym przypadku wszyscy zniecierpliwieni pasażerowie mogli liczyć na popis wokalny kwartetu, w którego skład wchodzili staruszkowie. Na szczęście cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu wideo. Nie ma się co dziwić, że cieszy się ono taką popularnością w sieci.

Samolot lecący z Indianapolis do Nowego Orleanu nieoczekiwanie został opóźniony o aż 5 godzin. Aby umilić czas wszystkim podróżującym, którzy usadowili się już wygodnie na swoich fotelach, stewardesa linii lotniczych US Airways wpadła na pewien plan. Pomogło jej w tych czterech staruszków.

Kwartet wokalny dał zaimprowizowany występ

Kari Mann to stewardesa linii lotniczych US Airways, która akurat obsługiwała felerny lot z 5-godzinnym opóźnieniem. Na domiar złego, pasażerowie o poślizgu czasowym dowiedzieli się, dopiero gdy weszli na pokład i zajęli swoje miejsca.

christmas-money-gb35ffdf53 1920

Kelnerka nie mogła uwierzyć w swoje szczęście. Ogromny napiwek wynagrodził jej pracę w święta

CZYTAJ DALEJ

Sprytna kobieta zauważyła jednak, że pośród podróżnych znajduje się czterech staruszków, których zna z występów artystycznych. Sympatyczni mężczyźni to kwartet seniorów, działający pod nazwą Port City Sound, którzy od lat śpiewają na scenie nie tylko rodzimej, ale i zagranicznej. Stwierdziła, że zapyta artystów, czy mogliby swoim występem zabić czas oczekiwania pasażerom, a także sami zająć się czymś, by następne kilka godzin upłynęło szybciej. Okazało się, że nie musi ich długo namawiać.

kwartet wokalny

youtube/Kari Mann

W takich okolicznościach 5 godzin upłynęło znacznie szybciej

Kiedy w pewnym momencie starsi mężczyźni poprosili podróżujących o ciszę, nikt nie mógł się spodziewać, że za chwilę zacznie się ich popis umiejętności wokalnych. Zadowolona ze swojego pomysłu stewardesa szybko wyjęła telefon i nagrała fragment występu kwartetu.

Wykonanie utworu "Under The Boardwalk" przypadło do gustu nie tylko wszystkim przebywających na pokładzie opóźnionego samolotu, ale także internautom. Użytkownicy sieci nie szczędzili w komentarzach słów zachwytu nad talentem wokalnym staruszków. Trzeba przyznać, że nagranie przyprawia o dreszcze - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

- Nastrój się zmienił, a nasi pasażerowie byli niesamowici przez całe pięć godzin w samolocie! - podsumowała całe wydarzenie Kari Mann.

Udostępnione w sieci nagranie doczekało się już milionów wyświetleń przez internautów z całego świata. Nie ma się co dziwić, że w takiej atmosferze pięciogodzinne oczekiwanie w samolocie nie było aż tak uciążliwe.

  1. Jak ominąć kolejkę na lotnisku? Prosty sposób, by zaoszczędzić czas

  2. Ryanair rozpoczął noworoczną promocję. Podróż w obie strony za mniej niż 200 zł

  3. Nowy zakaz na plażach Teneryfy. Ci, którzy nie podporządkują się regułom, muszą liczyć się z mandatem

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected]

Niezwykłe miejsca na świecie/East News

Niezwykłe miejsca na świecie. Zupełnie jak z innej planety

Zobacz galerię >

źródło: webniusy.pl; dailymail.co.uk

Tagi:

Kamila Sabatowska - TuryściAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Świat

Władze zamknęły Machu Picchu, jeden z siedmiu cudów świata. Ewakuowano ponad 400 osób

Czytaj więcej >

Świat

Odwoływanie lotów stanie się nowym standardem? Szef Ryanaira jest pełen obaw

Czytaj więcej >

Świat

Samolot runął na ziemię. Pasażer tuż przed śmiercią zdążył wysłać wiadomość do żony

Czytaj więcej >

Świat

Chmury soczewkowate zawisły nad Turcją. Przypominały statek kosmiczny

Czytaj więcej >

Świat

Wyjechała na wakacje, aby odpocząć. Zamiast tego spotkał ją koszmar, pokazała porażające zdjęcia z hotelu

Czytaj więcej >

Świat

Awantura w kurorcie narciarskim. Znany rosyjski bloger pokłócił się z Polakiem

Czytaj więcej >