Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Ryanair rezygnuje z czterech tras z Polski. Mieszkańcy zwłaszcza dwóch miast będą zawiedzeni
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 09.11.2023 15:57

Ryanair rezygnuje z czterech tras z Polski. Mieszkańcy zwłaszcza dwóch miast będą zawiedzeni

Ryanair
fot. Canva

Ryanair na dobre usunął z systemy rezerwacyjnego ok. 40 tras. Jak się okazuje, cztery z nich były z Polski. Irlandzki przewoźnik zrezygnował m.in. z dwóch połączeń krajowych. 

Usunięte loty nie zostaną w najbliższej przyszłości przywrócone. 

Ryanair usuwa połączenia w siatce rezerwacyjnej

Standardową praktyką linii lotniczych jest usuwanie nieopłacalnych kierunków podróży. Ryanair usunął właśnie ok. 40 znanych turystom połączeń.

Rejsy te dotyczyły głównie wyjazdów w sezonie letnim, jednak to, że znikają z siatki rezerwacyjnej oznacza, że nie zostaną przywrócone. 

Ryanair usuwa cztery połączenia z Polski

Jak podaje portal Fly4free.pl, Ryanair pozbył się czterech połączeń z Polski. Mowa o trasie Poznań - Budapeszt, Katowice - Kolonia oraz dwóch krajowych kierunkach. Z Wrocławia nie polecimy już na lotnisko w Szymanach, a z Modlina do Szczecina. 

Mieszkańcy okolic Olsztyna i Szczecina nie będą pocieszeni.

Zapomnij o przepłacaniu za wodę na lotnisku

Wybierając się w podróż samolotem dobrze jest mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedną z tych rzeczy jest prowiant. Ceny butelek z wodą na lotniskach są często kosmiczne. 
Z tego powodu zdradzamy prosty trik, dzięki któremu sporo zaoszczędzisz.