Turysci.pl
Ryanair

fot. Pixabay/ ilaria88

Ryanair ogłosił 8 nowych tras z Polski w popularnych, wakacyjnych kierunkach

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Ryanair ogłosił 8 nowych tras z Polski w bardzo atrakcyjnych, wakacyjnych kierunkach. Jakby tego było mało, zwiększono również częstotliwość lotów na najpopularniejszych kierunkach. Daje to razem 100 000 dodatkowych miejsc w samolotach.

Ryanair w tym roku nie przestaje zaskakiwać. Jeszcze niedawno pisaliśmy o ogłoszeniu 46 nowych połączeń do uwielbianego turystycznego kraju, a dzisiaj przewoźnik poinformował o planowanych 8 nowych trasach z polskich lotnisk.

Ryanair ogłosił 100 000 dodatkowych miejsc w samolotach

Wśród 8 nowych tras połowa dotyczy lotniska Warszawa-Modlin, skąd podróżni będą mogli polecieć do Bari, Katanii na Sycylii, na Zakynthos w Grecji i do Zadaru. Pierwszy z nich obsługiwany będzie 4 razy w tygodniu, a pozostałe - po 2 razy w tygodniu.

Kolejne 3 trasy dotyczą lotniska w Gdańsku, skąd Ryanair zaproponuje loty do Kopenhagi, Haugesund i Zadaru. Realizowane będą one odpowiednio 6, 5 i 2 razy w tygodniu. Irlandzki przewoźnik do Zadaru poleci również 2 razy w tygodniu z Wrocławia.

Linia zaplanowała również zwiększenie częstotliwości lotów na najpopularniejszych trasach. Dotyczy to m.in. lotów do Pafos, Burgas czy Podgoricy. Wszystkie nowe trasy mają wystartować w lipcu.

malta

Malta otwiera granice dla obywateli UE. Są jednak warunki, należy być zaszczepionym

CZYTAJ DALEJ

Cieszymy się z ogłoszenia 100 000 dodatkowych miejsc, 8 nowych tras oraz zwiększenia częstotliwości lotów na najpopularniejszych kierunkach – powiedziała Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach, cytowana przez portal Tanie Loty.

Jak dodaje przedstawicielka Ryanaira, nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu. Staną się również częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

Pawlonka podkreśliła również, że z uwagi na dynamiczną sytuację w związku z pandemią COVID-19, podróżni będą mieli możliwość bezpłatnej zmiany terminu swojego lotu. Będą mogli zrobić to dwukrotnie aż do 31 października.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać do soboty 3 kwietnia – dodała.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Tanie-Loty.com.pl

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >