Ryanair rozdaje bilety lotniczePixabay.com/ DirkDanielMann

Jeszcze tylko kilka godzin. Ryanair rozdaje bilety za darmo, trzeba się pospieszyć

Ryanair to jedne z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce. Z okazji Black Friday przygotowała dla Polaków wyjątkową promocję. Za każdy zakupiony bilet, można dostać drugi za darmo. Oczywiście, obowiązuje tylko do końca dnia.

Irlandzki przewoźnik Ryanair włączył się w popularną na całym świecie akcję Black Friday. W związku z tym stworzono specjalną promocję. Przewoźnik za każdy kupiony bilet oferuje drugi gratis. Trzeba się spieszyć, ponieważ oferta jest ważna tylko do północy.

Ryanair rozdaje bilety za darmo

Przewoźnik rozpoczął akcję "Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Oferta dotyczy ponad 1,700 tras w ramach całej siatki połączeń Ryanaira, a także podróży od 1 grudnia 2020 roku do 27 marca przyszłego roku.

Co ważne rezerwacja jest możliwa jedynie do północy w piątek 27 listopada, czyli dziś. To wyjątkowa okazja, z której warto skorzystać. Praktycznie nigdy nie ma szans na zakupienie dwóch podróży w cenie jednej.

Klienci mogą wybrać podróże spośród wielu ofert do do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie. Warto wybrać się na rodzinne wakacje. Promocja przyda się także przy planowaniu zimowych urlopów.

Black Friday to dzień obchodzony prawie na całym świecie. To akcja, w której firmy wprowadzają duże przeceny oraz wyjątkowe okazje. Korzystają z tego także turyści. Warto przejrzeć strony biur podróży. Można trafić na wyjątkowo tanią ofertę wakacyjną.

Przewoźnik angażował się już wcześniej

Ciekawy jest fakt, że to nie jest pierwszy raz, kiedy Ryanair oferuje przeceny z okazji Black Friday. W porównaniu do innych firm, zaoferował niższe ceny już w połowie listopada. Turyści przecierali oczy ze zdumienia.

W puli Ryanair umieścił 100 tysięcy biletów na loty. Ich cena była bardzo atrakcyjna, ponieważ najdroższa podróż kosztowała zaledwie 59 złotych. Z racji, że była to jedna z pierwszych firm, która ogłosiła ofertę na Black Friday, poprzeczka była zawieszono wysoko.

Bilety można było zakupić już w piątek 13 listopada. Sprzedaż była jednak aktywna jedynie tego dnia i trwała do godziny 23:59. Oczywiście, oferta dostępna była także dla Polaków. Chodziło o loty do 31 grudnia tego roku.

Osoby, które skorzystały z oferty, będą mogły polecieć z najważniejszych lotnisk w Polsce. Mowa o podróżach z lotnisk w Gdańsku, Krakowie, Modlinie, Pyrzowicach czy Poznaniu. W ofercie można było znaleźć połączenia do Londynu, Edynburga, Mediolanu, Kijowa, Eindhoven, Paryża, Wiednia, Hamburga, Sztokholmu czy Oslo.

1. Wioska jak ze snu. Nie mają nawet dróg i samochodów, czysta cisza, spokój i odpoczynek od świata
2. PKO BP bije na alarm, klienci w niebezpieczeństwie. Bank apeluje o szczególną ostrożność
3. Prawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzeczą

Przed wyjazdem warto się jednak zapoznać ze wszystkimi obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa. Wiele państw wymaga okazania negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Inne z kolei odsyłają na kwarantannę. Niespełnienie warunków będzie równało się z uniemożliwieniem podróży.

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł