Turysci.pl > Na topie > Ryanair zapowiada szybki "powrót do normalności" i ponad 700 tras na przyszłą zimę
Ania Radke
Ania Radke 24.03.2022 21:56

Ryanair zapowiada szybki "powrót do normalności" i ponad 700 tras na przyszłą zimę

ryanair zapowiada 700 tras
fot. pixabay.com/ Free-Photos

Ryanair mimo trwającej pandemii stara się patrzeć z optymizmem na przyszły sezon. Mimo że obecnie wiele państw ogranicza możliwości przylotów osób z innych krajów, linie lotnicze nie tracą wiary, że wkrótce sytuacja zmieni się na lepsze. Irlandzki przewoźnik zaproponuje swoim klientom ponad 700 tras.

Ryanair proponuje 700 tras na zimę 2021/2022

Prezes Ryanaira twierdzi, że po rekordowej stracie nastąpi silne odbicie, a turyści jak najszybciej będą chcieli wrócić do podróżowania. Jak dodał, będzie to związane z postępem programu szczepień prowadzonego w Unii Europejskiej. Niedawno swoje plany na lato ujawnił Wizzair.

Jestem pewny, że zaobserwujemy powrót do relatywnie dużej liczby podróży w kluczowym kwartale: lipiec, sierpień i wrzesień – powiedział Michael O’Leary. 

Przewoźnik wierzy w szybki „powrót do normalności" po pandemii i wzrost zainteresowania podróżami lotniczymi. Z tego powodu zaoferował swoim klientom szeroki wybór tras na kolejny sezon zimowy. Loty dostępne będą od końca października 2021 do marca 2022 roku. 

Przewoźnik podał w komunikacie prasowym, że następnej zimy dla turystów dostępne będzie ponad 700 tras. W rozkładzie znalazły się kierunki, takie jak Cypr, Teneryfa, Sycylia i Malta, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Ponadto zaoferuje loty do najpopularniejszych miast, takich jak Lizbona, Paryż, czy Wenecja.

W tym roku dodaliśmy do rozkładu popularne kierunki, takie jak Barcelona, Alicante i Tel Awiw – powiedziała dyrektor marketingu Ryanaira Dara Brady, cytowana w komunikacie. 

Ryanair przygotował również ofertę dla miłośników białego szaleństwa, którym nie udało się wybrać na stok w tym roku. Będą oni mogli poszaleć w kurortach w okolicy Mediolanu, Turynu czy Salzburga.

Chociaż wierzymy, że pomyślne wprowadzenie szczepionki sprawi, że Europejczycy będą cieszyć się wakacjami jeszcze tego lata, Ryanair chce dać im jeszcze większy wybór i coś, czego nie mogą się już doczekać, niezależnie, czy nastąpi to w lipcu, październiku czy grudniu. Dzięki 20 milionom biletów w sprzedaży na ponad 700 trasach i kolejnych, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, klienci mogą już teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku – podkreśliła Dara Brady.

Bilety już od 134 zł na podróż od października 2021 do marca 2022 są już dostępne. Loty w promocyjnej cenie można zarezerwować poprzez stronę internetową Ryanair.com tylko do niedzieli (14 lutego) do północy.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Radio Zet