ryanair zapowiada 700 trasfot. pixabay.com/ Free-Photos

Ryanair zapowiada szybki „powrót do normalności" i ponad 700 tras na przyszłą zimę

Ryanair już teraz ogłosił rozkład lotów na zimę 2021/2022. Zaoferuje swoim klientom ponad 700 tras. Wśród nich znajdą się między innymi znane narciarskie kurorty oraz najbardziej oblegane kierunki turystyczne.

Ryanair mimo trwającej pandemii stara się patrzeć z optymizmem na przyszły sezon. Mimo że obecnie wiele państw ogranicza możliwości przylotów osób z innych krajów, linie lotnicze nie tracą wiary, że wkrótce sytuacja zmieni się na lepsze. Irlandzki przewoźnik zaproponuje swoim klientom ponad 700 tras.

Ryanair proponuje 700 tras na zimę 2021/2022

Prezes Ryanaira twierdzi, że po rekordowej stracie nastąpi silne odbicie, a turyści jak najszybciej będą chcieli wrócić do podróżowania. Jak dodał, będzie to związane z postępem programu szczepień prowadzonego w Unii Europejskiej. Niedawno swoje plany na lato ujawnił Wizzair.

Jestem pewny, że zaobserwujemy powrót do relatywnie dużej liczby podróży w kluczowym kwartale: lipiec, sierpień i wrzesień – powiedział Michael O’Leary.

Przewoźnik wierzy w szybki „powrót do normalności" po pandemii i wzrost zainteresowania podróżami lotniczymi. Z tego powodu zaoferował swoim klientom szeroki wybór tras na kolejny sezon zimowy. Loty dostępne będą od końca października 2021 do marca 2022 roku.

Wielka Brytania zaostrza restrykcje. Za zatajenie podróży do kraju z „czerwonej listyWielka Brytania zaostrza restrykcje. Za zatajenie podróży do kraju z „czerwonej listy" grozi więzienieCzytaj dalej

Przewoźnik podał w komunikacie prasowym, że następnej zimy dla turystów dostępne będzie ponad 700 tras. W rozkładzie znalazły się kierunki, takie jak Cypr, Teneryfa, Sycylia i Malta, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Ponadto zaoferuje loty do najpopularniejszych miast, takich jak Lizbona, Paryż, czy Wenecja.

W tym roku dodaliśmy do rozkładu popularne kierunki, takie jak Barcelona, Alicante i Tel Awiw– powiedziała dyrektor marketingu Ryanaira Dara Brady, cytowana w komunikacie.

Ryanair przygotował również ofertę dla miłośników białego szaleństwa, którym nie udało się wybrać na stok w tym roku. Będą oni mogli poszaleć w kurortach w okolicy Mediolanu, Turynu czy Salzburga.

Chociaż wierzymy, że pomyślne wprowadzenie szczepionki sprawi, że Europejczycy będą cieszyć się wakacjami jeszcze tego lata, Ryanair chce dać im jeszcze większy wybór i coś, czego nie mogą się już doczekać, niezależnie, czy nastąpi to w lipcu, październiku czy grudniu. Dzięki 20 milionom biletów w sprzedaży na ponad 700 trasach i kolejnych, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, klienci mogą już teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku – podkreśliła Dara Brady.

Bilety już od 134 zł na podróż od października 2021 do marca 2022 są już dostępne. Loty w promocyjnej cenie można zarezerwować poprzez stronę internetową Ryanair.com tylko do niedzieli (14 lutego) do północy.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł