Turysci.pl
wojciechowska dzikowska

fot. Instagram/ Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska startuje ze swoim kanałem na Youtubie. Elżbieta Dzikowska pierwszym gościem

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska kilka dni temu poinformowała, że startuje ze swoim kanałem na Youtubie. Premiera podcastu „Dalej” zaplanowana jest na dzisiaj, 14 kwietnia, a pierwszym gościem będzie Elżbieta Dzikowska.

Martyna Wojciechowska już dzisiaj startuje ze swoim nowym projektem. Jak się okazuje, córka namówiła ją do stworzenia podcastu. W każdym kolejnym odcinku będzie spotykać się z osobami, które inspirują innych do działania.

Martyna Wojciechowska rusza ze swoim kanałem na Youtubie

Zwiastun autorskiego podcastu Wojciechowskiej ukazał się kilka dni temu, a już dzisiaj o godzinie 20:00 pojawi się pierwszy odcinek, którego gościem będzie Elżbieta Dzikowska. Gospodyni podcastu opublikowała na swoim Instagramie fragment rozmowy, w którym zdradza mało znany fakt z życia swojej rozmówczyni.

- Niewiele osób o tym wie i może niewiele osób się nawet spodziewa, ale Elżbieta Dzikowska ma chorobę morską i to taką naprawdę masakryczną - mówi Wojciechowska w opublikowanym przez siebie wideo.

Następnie zwróciła się do siedzącej naprzeciwko Elżbiety Dzikowskiej - co więcej, boisz się latać samolotem, szczególnie źle znosisz turbulencje. To jak to jest możliwe, że wybrałaś sobie taką dziedzinę jak podróże?

wycieczki

Niemieckie biura podróży pokazują dowody, że wycieczki zorganizowane są bezpieczne

CZYTAJ DALEJ

Dzikowska z uśmiechem na ustach odpowiedziała Wojciechowskiej, że po prostu tego chciała, a najważniejsze w życiu to chcieć. Doskonale wpasowuje się to w tematykę podcastu, ponieważ „Dalej” to spotkania z Ludźmi, którzy odważyli się zaryzykować, zrobić krok dalej i sięgnąć po więcej - czytamy w opisie na Youtubie.

Kolejne odcinki pojawiać się będą w co drugą środę. Wojciechowska żartuje, że do nowego projektu namówiła ją 13-letni córka Marysia, według której telewizja jest „lamerska". Tym samym dołączyła do grona podróżników, którzy założyli swoje kanały już wcześniej, jak Robert Makłowicz czy Wojciech Cejrowski.

Martynę Wojciechowską kojarzyć można między innymi z telewizji, gdzie występuje w roli prowadzącej programu „Kobieta na krańcu świata”. Wcześniej była redaktor naczelną polskiej wersji magazynu „National Geographic”. Jest również autorką wielu książek o tematyce podróżniczej.

Elżbieta Dzikowska wraz z partnerem Tonym Halikiem zrealizowała około 300 filmów dokumentalnych ze wszystkich kontynentów. Była również prowadzącą ikonicznego programu „Pieprz i wanilia". Jest również autorką wielu książek, publikacji oraz wystaw.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Podobne artykuły

LOT zawiesza połączenia

Na topie

LOT podjął decyzję. Zawieszają część połączeń 25 stycznia

Czytaj więcej >
jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >