Turysci.pl
Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 20 lat

Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Czym się zajmowała, gdy jeszcze nie była znaną podróżniczką?

20 Marca 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie, którego jej fani z pewnością się nie spodziewali. Pochodzi sprzed 20 lat, kiedy gwiazda jeszcze nie zajmowała się profesjonalnie podróżami. Prowadziła za to reality show pt. Big Brother.

  • Martyna Wojciechowska w latach 2001-2002 prowadziła program Big Brother

  • Podróżniczka była też związana ze światem sportu - współpracowała m.in. z miesięcznikami Auto Moto oraz Świat Motocykli

  • Od 17 roku życia Wojciechowska posiada Międzynarodową Sportową Licencję Rajdową i Wyścigową

Martyna Wojciechowska jest osobą o wielu, bardzo różnorodnych talentach. Choć większość fanów kojarzy ją jako zapaloną podróżniczkę, dawniej jej wielką pasją była również motoryzacja. Z mediami związana jest już od ponad 20 lat. Od 2001 do 2002 roku prowadziła nawet reality show pt. Big Brother.

Czym kiedyś zajmowała się Martyna Wojciechowska?

Ponad 20 lat temu, za jedną z największych pasji Martyny Wojciechowskiej, uznać można było szeroko pojętą motoryzację. W 2000 roku, jako 26-latka, nagrała polski dubbing do gry rajdowej Rally Championship, a 4 lata później głosu użyczyła również w grze Colin McRae Rally 04.

W wieku 17 lat udało jej się zdobyć Międzynarodową Sportową Licencję Rajdową i Wyścigową w kategorii pojazdów dwu- i czterokołowych. Sama zorganizowała oraz była rzecznikiem prasowym Zespołu Rajdowego Mocne Rally, a następnie współpracowała też z Teamem EFL Cora Rally.

Sardynia w pomarańczowej strefie

Przywracają obostrzenia w Sardynii. Biała strefa po 3 tygodniach zmienia się w pomarańczową

CZYTAJ DALEJ

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

W 2002 roku wzięła udział w rajdzie Sahara-Dakar, który ukończyła jako pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej, a także jako pierwsza Polka. Rok później uczestniczyła w rajdzie Transsyberia.

Podróżniczka o wielu talentach

Chodź dzisiaj kojarzymy ją jako podróżniczkę, zdobywczynię Korony Ziemi (zdobyła wszystkie 9 najwyższych szczytów świata) oraz autorkę serii podróżniczej „Kobieta na krańcu świata", ma ona również inne doświadczenia i talenty.

Zanim stała się jedną z najpopularniejszych podróżniczek w Polsce, a nawet na świecie, próbowała też swoich sił w modelingu. W wieku 18 lat pracowała dla agencji mody Legenda, a w 1997 roku pojawiła się na okładce magazynu Zwierciadło. W 2002 roku miała okazję również sprawdzić się w roli aktorki w filmie pt. Jak to się robi z dziewczynami, gdzie zagrała dziennikarkę.

Występowała też w różnych programach telewizyjnych. Prowadziła magazyn Automaniak w TVN Turbo, a także program Dzieciaki z Klasą i Big Brother.

Do tego ostatniego formatu Martyna Wojciechowska nawiązała w swoim ostatnim poście, który obejrzeć można na jej profilu na Facebooku.

Stylówka disco z czasów programu Big Brother, a ja polecam szczególnej uwadze moje piękne białe kozaczki – czytamy podpis pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że styl podróżniczki znacząco zmienił się na przestrzeni lat, choć fani nie mieli najmniejszego problemu z rozpoznaniem jej twarzy na zdjęciu. Pojawiły się komentarze, że wciąż wygląda tak samo młodo, choć niektórzy sugerowali, że jest jak wino - im starsza, tym lepsza.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: Facebook

Podobne artykuły

hotel Elbląg przechodzi do Focus Hotels

Polska

Grupa Focus Hotels wydzierżawiła 4-gwiazdkowy hotel Elbląg

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
Ksiądz błogosławił w Szczyrku

Polska

Ksiądz ze Skrzycznego błogosławił turystom i mieszkańcom. Mogli cieszyć się Beskidami

Czytaj więcej >