Turysci.pl
toaleta na kempingu

fot. unsplash/ Wilhelm Gunkel, Facebook/ Onet Podróże

Wysoka cena za toaletę na nadmorskim kempingu. Turystka pokazała, ile zapłaciła

17 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Toaleta na kempingu okazała się niespodziewanie wysokim wydatkiem. Pani Ania twierdzi, że był to najbardziej absurdalny wydatek w jej życiu. Wszystko działo się w pobliżu plaży w Pogorzelicy.

Pani Ania podczas spaceru po plaży, musiała skorzystać z toalety na pobliskim kempingu. Gdy zobaczyła, ile musi zapłacić, bardzo szybko pożałowała.

Toaleta na kempingu kosztowała panią Anię 10 złotych

Pani Ania spędziła miniony weekend na zachodnim wybrzeżu Bałtyku razem ze swoimi przyjaciółmi. Grupa wybrała się do Pogorzelicy, gdzie chciała spędzić miły czas w swoim towarzystwie.

Podkreśla, że podobnie jak wielu innych turystów, boleśnie odczuła inflację i wydała na tym wyjeździe zdecydowanie więcej, niż się spodziewała. Największym zaskoczeniem okazała się jednak nie cena posiłków, a toalety na kempingu.

Grupa przyjaciół wybrała się jednego wieczora na plażę w Pogorzelicy. Po drodze jednak pani Ania zachciała skorzystać z toalety. Jak twierdzi, jedyną możliwą opcją okazała się być toaleta na pobliskim kempingu.

Jej potrzeba okazała się jednak bardzo droga - cena dla osób niezamieszkałych na kempingu wynosiła bowiem aż 10 zł.

Pani Ania nie miała wyjścia i podała pani kasującej klientów banknot o nominale 50 zł i przyjęła resztę. Znajomi żartowali później, że zamiast paragonu, ich koleżanka powinna otrzymać fakturę.

- Najbardziej absurdalna cena, jaką zdarzyło mi się w życiu za toaletę zapłacić, a trochę po świecie jeździłam, i jak dobrze sobie przypominam, nawet po przeliczeniu na lokalną walutę, aż tyle to nigdy nie zapłaciłam - narzeka pani Ania w liście do redakcji Onet. - Skandal. Toaleta grozy - dodaje.

Podkreśla przy tym, że rozumie, że sezon jest inny niż poprzednie ze względu na pandemię i każdy chce odrobić straty. Nie wydaje jej się jednak odpowiednie, żeby „żerować na jednej z podstawowych ludzkich potrzeb fizjologicznych".

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Potworny upał, a miejscami burze z gradem. IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne

Czytaj więcej >

Polska

Burze to nie wszystko. Co czeka nas w długi weekend czerwcowy?

Czytaj więcej >

Polska

Turystom w Turcji grozi aresztowanie. Jeden z lokalnych przepisów jest niezwykle ważny

Czytaj więcej >

Polska

Jasnowicz Glanc ostrzega przed wakacjami. Wskazuje kierunek, którego lepiej unikać

Czytaj więcej >

Polska

Gwałtowne pogorszenie pogody na północy Polski. Będzie niebezpiecznie

Czytaj więcej >

Polska

Klientki nie zapłaciły za dania w restauracji. "Napiwek" dla kelnerek rozpętał burzę w sieci

Czytaj więcej >