Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie

Fot. https://www.instagram.com/martyna.world | https://www.instagram.com/bradleyfriesen

Rozczulające nagranie. Martyna Wojciechowska zachwycona nietypowym pilotem samolotu

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie publikuje turystyczne zdjęcia – nie tylko własne, ale także podejrzane u innych podróżników. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się nagranie kanadyjskiego pilota Bradleya Friesena, który pokazał fantastyczne widoki podczas lotu nad Kolumbią Brytyjską. Jednak nie tylko krajobraz wywołuje wiele emocji, ale też drugi pilot – i to jaki!

Publikując nagranie kanadyjskiego pilota, Martyna Wojciechowska zwróciła uwagę na drugą postać za sterami samolotu – Mister Bentleya. Towarzysz Bradleya Friesena jest małym psiakiem. Nie często widzi się czworonoga siedzącego tuż obok pilota. Fani polskiej dziennikarki oszaleli z zachwytu.

Martyna Wojciechowska opublikowała nagranie kanadyjskiego pilota i jego psiego towarzysza

Chociaż obecnie nadal trudno pozwolić sobie na podróże, to Martyna Wojciechowska dba o swoich fanów, publikując zdjęcia i nagrania z różnych miejsc. Po zakończeniu pandemii być może wielu turystów zainspiruje się tymi poleceniami.

Pilot i autor nagrania leciał nad kanadyjską prowincją – Kolumbią Brytyjską. Pilot, który podróżował wraz z psem, pokazał interesujący, górzysty teren z samolotu.

Nowy tydzień… czas na wysokie loty. Kanadyjski pilot Bradley Friesen (@bradleyfriesen) znany jest swoich pięknych lotniczych zdjęć Kolumbii Brytyjskiej. Jego drugim pilotem, który towarzyszy mu w lotach, jest Mister Bentley – napisała Martyna Wojciechowska i zachęciła do obserwowania profilu Kanadyjczyka.

W komentarzach fanów Martyny widać, że internauci oszaleli na punkcie nagrania i dwóch pilotów. „Znam tych cudownych partnerów! Niesamowita więź między nimi, plus te widoki” czy „Uwielbiam ich! Ten pies ma bardziej intensywne życie ode mnie” – to tylko kropla w morzu entuzjastycznych wypowiedzi.

Na Instagramie kanadyjskiego pilota Bradleya Friesena możemy zobaczyć też inne nagrania z podniebnych podróży po Kanadzie. Na niektórych nagranich znajdziecie także Mister Bentleya.

Nie tylko Martyna Wojciechowska zaskoczyła nagraniem. Niecodzienny pasażer amerykańskich linii

Oglądając nagranie, które przekazała Martyna Wojciechowska, warto przypomnieć inny, wyjątkowy lot. Pasażerowie amerykańskich linii lotniczych American Airlines lecieli razem z… kangurem.

Materiał wideo został opublikowany przez użytkownika aastews, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak po pokładzie samolotu przechadza się mały kangur Harry. Lot odbywał się z Karoliny Północnej do Virginii w Stanach Zjednoczonych.

Takie doświadczenie może być tym ciekawsze, że choć w samolotach można spotkać zwierzęta, to zazwyczaj są to koty lub psy. Lot z kangurem nie należy do częstych wydarzeń. 

W innym z naszych artykułów pisaliśmy natomiast o szokującej sytuacji, do której doszło na amerykańskim lotnisku w Chicago. Służby dowiedziały się, że na terenie portu lotniczego od wielu tygodni mieszka pasażer. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: Radio Zet