Turysci.pl
lotnisko nie mogli

Fot. Pexels.com @Amien (zdjęcia ilustracyjne)

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

18 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Lotnisko na trzy miesiące stało się domem podróżnego . Mężczyzna obawiał się latania podczas pandemii, dlatego postanowił pozostać przez wiele tygodni na terenie obiektu. Jak już służby przyłapały go na koczowaniu, nie mogły uwierzyć w tę

Każdy, kto oglądał film „Terminal” z Tomem Hanksem, wie, że lotnisko teoretycznie może stać się domem, jednak podczas pandemii podobna historia wydarzyła się naprawdę. Aditya Singh, który bał się podróżować z powodu ryzyka zarażenia się koronawirusa, mieszkał na terenie portu lotniczego niemal przez trzy miesiące, aż wreszcie dowiedziały się o tym służby. O szczegółach informuje Polsat News.

Lotnisko w Chicago na wiele tygodni stało się domem dla 36-letniego Aditya Singh. Podróżny koczował w bezpiecznej strefie portu lotniczego Chicago-O'Hare. Po zatrzymaniu przyznał, że bał się lotów z powodu pandemii koronawirusa. W myleniu pracowników pomagał mu identyfikator, który skradł.

Lotnisko stało się domem 36-latka. Służby odkryły to dopiero po niemal trzech miesiącach

W sobotę 16 stycznia Aditya Singh przemierzał lotnisko jak co dzień od niemal trzech miesięcy. Wówczas na jego podejrzane zachowanie zwrócili uwagę pracownicy linii United Airlines. Obsługa poprosiła go o okazanie dokumentów.

Przy próbie ustalenia tożsamości szybko okazało się, że identyfikator okazany przez 36-latka został skradziony jednemu z pracowników portu lotniczego Chicago-O’Hare. Po tych wydarzeniach rozpoczęło się przesłuchanie, którego kulisy zszokowały służby.

W trakcie postępowania Aditya Singh opowiedział historię, która może posłużyć za scenariusz do filmu. Podróżny żył na lotnisku przez niemal trzy miesiące. Żywił się jedzeniem, które otrzymywał od innych pasażerów. Podczas przesłuchania obrońca zaznaczył, że mężczyzna nie ma kryminalnej przeszłości.

Prawdziwy dom 36-latka znajduje się na obrzeżach Los Angeles. Podróżny, który mieszka w Mieście Aniołów, ukończył hotelarstwo i aktualnie jest bezrobotny. Aditya Singh prawdopodobnie nie miał złych zamiarów, jednak będzie musiał odpowiedzieć za przestępstwo dostania się na ograniczony obszar lotniska i kradzież.

Podróżny opuścił już lotnisko. Będzie musiał odpowiedzieć za wykroczenie

Aditya Singh, który opuścił już lotnisko, będzie musiał odpowiedzieć za czyn, który zakwalifikowano jako wykroczenie. Podróżny wylądował w areszcie, a jego sprawą zajmie się sędzia Susana Ortiz. Kobieta podsumowała sytuację jako „szokującą”, jak donosi Polsat News.

Myślę, że zachowania, które mu się przypisuje, czynią z niego zagrożenie dla bezpieczeństwa społecznego – słowa Susany Ortiz cytuje Polsat News.

Sędzia zgodziła się na opuszczenie aresztu przez podróżnego, jeśli wpłaci kaucję w wysokości tysiąca dolarów. Wówczas będzie musiał być objęty dozorem elektronicznym. Co ciekawe, obrona Singha złożyła o wniosek, by mężczyzna mógł wrócić do prawdziwego domu – Los Angeles. Susana Ortiz nie wyraziła jednak na to zgody.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o awanturze, która wywiązała się podczas lotu w Stanach Zjednoczonych. Pasażerka uderzyła w twarz inną kobietę. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: Polsat News

Podobne artykuły

jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >

Na topie

Pola pojechała do Rzymu z koleżanką z pracy. Wakacji nie będzie wspominać dobrze

Czytaj więcej >
kobieta podróż

Na topie

5 kierunków, gdzie kobiety mogą czuć się bezpiecznie. Idealne miejsca na swobodną wycieczkę z przyjaciółką

Czytaj więcej >