Turysci.pl
Martyna Wojciechowska przekazała tragiczną wiadomość

TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska przekazała smutną wiadomość. Bohaterka jej programu nie żyje

4 Lutego 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska poinformowała o śmierci wyjątkowej osoby, którą cała Polska poznała za sprawą jednego z odcinków programu "Kobieta na końcu świata". Marbella Aguilar miała bardzo trudne życie, a mimo to nie poddała się i był

Marbella Aguilar wystąpiła w 11. sezonie programu Martyny Wojciechowskiej. Zobaczyć ją można było w odcinku drugim, gdy polska podróżniczka zabrała swoich fanów do Meksyku. Mieliśmy szansę poznać jej trudną przeszłość oraz niezwykłą siłę charakteru, dzięki której problemy do końca jej nie pokonały. 

Bohaterka programu Martyny Wojciechowskiej nie żyje

Smutne wieści z Meksyku... Zmarła MARBELLA AGUILAR, jedna z bohaterek programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, której historia tak bardzo Was poruszyła [pis. org.] – zaczęła swój wpis polska podróżniczka na swoim profilu na Facebooku. 

Martyna Wojciechowska zwykle stroni od wpisów dotyczących jej życia osobistego w mediach społecznościowych. Informacja o śmierci bohaterki jej programów jest jednak wyjątkiem. Ta smutna wiadomość dotknęła bowiem nie tylko celebrytkę, ale również wielu fanów. Dowodem na to są tysiące reakcji i setki komentarzy wyrażających żal i smutek po stracie. 

We wpisie przybliżona została przykra historia życia zmarłej. Kwestie te zostały poruszone w programie, jednak w obliczu informacji o śmierci, ich siła jest jeszcze większa. 

Nigdy nie miała łatwego życia, od zawsze musiała walczyć o przetrwanie. Wykorzystywana seksualnie jako mała dziewczynka, w dorosłym życiu była ofiarą przemocy domowej, a po śmierci męża zmuszona wyjść „na ulicę”, żeby zarobić na dom i trójkę dzieci. Tylko że kiedy dzieci dowiedziały się, czym mama zajmowała się w przeszłości, wyrzuciły ją z domu...[pis. org.] – czytamy we wpisie Wojciechowskiej. 

Odeszła wyjątkowa osoba

Smutne wieści z Meksyku... Zmarła MARBELLA AGUILAR, jedna z bohaterek programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, której...

Opublikowany przez Martynę Wojciechowską Czwartek, 4 lutego 2021

W dalszej części postu dowiadujemy się, gdzie Marbella spędziła ostatnie 10 lat swojego życia. Niestety był to ośrodek dla kobiet bezdomnych, które były wykorzystywane w przeszłości

I tak ostatnie 10 lat swojego życia spędziła w ośrodku dla bezdomnych, emerytowanych pracownic seksualnych marząc o tym, że pewnego dnia dane Jej będzie spotkać się z najbliższymi – pisze dalej podróżniczka. 

Po wielu miesiącach od publikacji materiału, Wojciechowska nadal pamięta jednak niezwykłe cechy zmarłej bohaterki programu. Jej ciepły uśmiech i brak żalu do świata, co jest naprawdę godne podziwu w obliczu tragicznych doświadczeń, które przeżyła

Marbella zauroczyła mnie swoim ciepłem, uśmiechem i brakiem żalu do świata, choć los miała ciężki. Często wysyłała mi filmiki, rysunki, piękne wiersze o miłości, które pisała. Będę za Nią tęsknić.Jeśli nie oglądaliście lub chcielibyście przypomnieć sobie historię Marbelli, możecie obejrzeć ten odcinek na playerze (sezon 11, odc. 2) [pis. org.] – kończy swój wpis Martyna Wojciechowska. 

Informacja o śmierci Marbelli poruszyła internautów, a komentarze są równie wzruszające, jak sam wpis. 

Pamiętam ten odcinek i historię tej kobiety! Wszystko co robiła, robiła z myślą o dzieciach, to dla nich wyszła na ulicę. Spokój jej duszy! – pisze internautka. 

Bardzo przykra wiadomość. Pamiętam ten odcinek, był słodko-gorzki. Marbella mimo ciężkiego życia, odrzucenia przez rodzinę, dla której tyle dobrego robiła, wciąż zachowała pogodę ducha. Podziwiałam ją za to. Dobrze, że miała szczęście i przyjemność spotkać się z Panią. Mam nadzieję, że teraz odnalazła spokój – dodaje kolejna osoba. 

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >