Turysci.pl
Litwa

fot. Pixabay/ EMiliu

Litwa rozdaje darmowe noclegi dla 10 tys. osób. Chętni muszą się pospieszyć

7 Września 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Litwa oferuje darmowe noclegi dla 10 tys. turystów w ponad 500 obiektach noclegowych. Chętni muszą się jednak pospieszyć, ponieważ obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy". Aby skorzystać z oferty, trzeba spełnić jednak kilka warunków.

Chociaż akcja prowadzona jest pod hasłem: „Litwa. Nie spiesz się”, chętni muszą jednak skorzystać z niej jak najszybciej. Oferta wystartowała 2 września i ma obowiązywać tylko do 8 listopada. 

Akcja skierowana jest do indywidualnych turystów, którzy chcieliby w najbliższym czasie odwiedzić Litwę. Osoby, które chciałyby skorzystać z darmowego noclegu, muszą spełnić jednak kilka warunków.

wizz-2654513 1280

Strajk kontrolerów we Włoszech. Wizz Air: loty mogą zostać opóźnione lub odwołane

CZYTAJ DALEJ

Litwa oferuje darmowe noclegi w ponad 500 hotelach

Co ważne, aby skorzystać z akcji promocyjnej, trzeba spędzić na Litwie co najmniej trzy noce. Podróżni mogą wówczas otrzymać zwrot za ostatni nocleg spędzony w tym kraju.

Podróżni, którzy chcieliby skorzystać z oferty u naszych sąsiadów, najpierw muszą zarejestrować się na stronie internetowej „Stay in Lithuania". Następnie na podany adres mailowy otrzymają unikalny kod.

Kod jest niezbędny przy rezerwacji jednego z 500 hoteli i obiektów noclegowych dostępnych na terenie całej Litwy. Pełna lista tych obiektów jest dostępna na stronie Stay In Lithuania. Po dokonaniu rezerwacji turyści otrzymają mailowe potwierdzenie, że ostatni nocleg jest gratis. 

Litwa

Wilno, fot. Pixabay/ luigicrosti

Kodu można użyć tylko raz i jest ważny jedynie 72 godziny. Jeśli nie zostanie on wykorzystany w por, nie można go już odzyskać. 

Warto pamiętać również, że maksymalną kwotą, która może zostać zwrócona za nocleg, jest 65 euro. W przypadku pobytu w droższym hotelu różnicę w cenie trzeba będzie pokryć samodzielnie.

Zgodnie z regulaminem akcji, turyści przez cały pobyt mogą nocować tylko w jednym hotelu lub obiekcie noclegowym.

Darmowe noclegi są przygotowane dla pierwszych 10 tysięcy turystów, dlatego, aby skorzystać z akcji, trzeba się bardzo pospieszyć.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Jak dobrze znasz polskie miasta? Tylko nieliczni odpowiedzą na 6 pytanie

Pytanie 1 z 7

Na ratuszu którego miasta możemy zobaczyć koziołki?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Radio Zet

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwe

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Europa

Wybuch w ukraińskich Karpatach. Dwie osoby nie żyją, pięć osób jest rannych

Czytaj więcej >

Europa

Polska turystka biła swojego męża podczas wakacji. Obsługa hotelu wezwała policję

Czytaj więcej >

Europa

Słowacja wprowadza nowe obostrzenia w Tarach. Dotyczą schronisk i wyciągów

Czytaj więcej >

Europa

Portugalia zniosła obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu

Czytaj więcej >

Europa

Anglia rezygnuje z wprowadzania certyfikatów covidowych. Rozważane także ułatwienia na granicach

Czytaj więcej >

Europa

Pożar w Andaluzji. „Sytuacja jest mocno dynamiczna, zmienia się z dnia na dzień"

Czytaj więcej >