Giewont przepiękne zdjęcieFot. Wikimedia Opioła Jerzy CC BY 2.5 (zdjęcie ilustracyjne)

Zdjęcie Giewontu nocą jest hitem. Przepiękne, internauci są zakochani

Giewont wyglądał pięknie jak nigdy. W mediach społecznościowych opublikowano niesamowitą sesję zdjęciową, podczas której fotograf uchwycił słynny krzyż na tle Księżyca. Prace obiegły już sieć, a pod wpisem pojawiła się fala pozytywnych komentarzy internautów. Warto było czekać na tak czarujący widok.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • gdzie pojawiła się piękna sesja zdjęciowa
  • kto jest autorem fotografii
  • jakie reakcje wywołała publikacja zdjęć z Giewontu

Giewont to jeden z najpopularniejszych szczytów w Polsce. Znajdujący się na górze krzyż jest szczególnie symbolicznym miejscem. Niedawno na facebookowym profilu portalu Tatromaniak pojawiły się przepiękne zdjęcia. Fotograf uchwycił symbol Giewontu na tle Księżyca. Wielu internautów było przekonanych, że to efekt fotomontażu. O szczegółach informuje serwis Radio Zet.

Giewont jest jednym z najbardziej charakterystycznych szczytów w polskich Tatrach. Góra co roku przyciąga mnóstwo wczasowiczów, których można tam spotykać przez cały rok. Jedni wolą maszerować górskimi szlakami wiosną i latem, drudzy natomiast bardziej cenią sobie podbijanie tras w okresie zimowym.

Giewont dawno nie wyglądał tak magicznie

Giewont i okolice Tatr to tereny szczególnie urokliwe, o czym doskonale wiedzą miłośnicy polskich gór. Wiele osób, wychodząc na szlaki górskie, zabiera ze sobą aparaty fotograficzne, by uwiecznić malownicze krajobrazy.

Wiele prac artystycznych pojawia się między innymi na portalu Tatromaniak, którego autorzy regularnie dzielą się przepięknymi sesjami na swoim facebookowym profilu. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowano kolejne wyjątkowe zdjęcie autorstwa Dariusza Bobaka, na którym widać krzyż na Giewoncie na tle Księżyca.

Czarujący Giewont oczami Dariusza Bobaka

Giewont, który pokazał internautom Dariusz Bobak, zwala z nóg. Fotografia została już opublikowana w serwisie Tatromaniak, który obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. Na fotografii możemy zobaczyć krzyż na Giewoncie, który znalazł się bezpośrednio na tarczy Księżyca, co daje niesamowity efekt wizualny.

Sesja Dariusza Bobaka przedstawia kilka ujęć – na każdym z nich miłośnik gór uchwycił inne warunki. Wielu internautów było zachwyconych tym widokiem, jednak początkowo nie każdy wierzył, że to nie dzieło pracy w photoshopie.

„Ciary na plecach i gały jak pięć złotych. Miazga. Prawdziwa miazga”, „Wyjątkowe, przepiękne, magiczne ujęcia” czy „Nigdy czegoś takiego nie widziałam” – to tylko kropla w morzu pozytywnych komentarzy.

Giewont piękne zdjęcie

Krzyż na Giewoncie, Fot. Dariusz Bobak/Facebook Tatromaniak

Nic dziwnego, że internauci wypowiadają się w samych superlatywach na temat sesji Dariusza Bobaka. Przepiękne zdjęcia powstały w sobotę 19 grudnia 2020 roku. Dla takich momentów szczególnie warto wybierać się w polskie góry.

Giewont piękne zdjęcie

Krzyż na Giewoncie, Fot. Dariusz Bobak/Facebook Tatromaniak

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o przepięknej sesji zrobionej w Tatrach w listopadzie br. Nad powłoką mgły podróżni ujrzeli przepiękne widoki. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl.

Tranzyt Giewontu na tle Księżyca, 19.12.2020 r. M I A Z G A :O fot. Dariusz Bobak

Opublikowany przez Tatromaniak Sobota, 19 grudnia 2020

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł