Turysci.pl

Shane Townley

Dziecko wrzeszczy przez 8 godzin trwania lotu. Trudno wyobrazić sobie gorszy scenariusz

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Lot z Niemiec do Stanów Zjednoczonych stał się przeprawą przez piekło. Pasażerowie na pokładzie samolotu linii Lutfhansa zostali sterroryzowani przez 3-letniego chłopca. Dziecko przez 8 godzin trwania lotu wrzeszczało, żądając włączenia Internetu.

Podróż samolotem zwykle wiąże się z dużą ekscytacją, niemniej jednak widok bobasa w kolejce do odprawy powoduje grymas na twarzy wielu pasażerów. Rozwrzeszczane dzieci na pokładzie samolotu to nadal nieco delikatny temat, który wzbudza wiele emocji.

3-latek sterroryzował pasażerów samolotu

Sytuacja zdarzyła się w sierpniu 2017 roku, ale dopiero rok później nagranie z feralnego lotu zostało opublikowane w sieci. Film autorstwa nowojorskiego artysty Shane Townley'a w błyskawicznym tempie zdobył popularność w mediach społecznościowych.

Mężczyzna leciał z Berlina do Nowego Jorku i szybko zorientował się, że 8 godzin spędzonych na pokładzie samolotu nie upłynie w ciszy i spokoju. Wśród pasażerów znalazło się nieznośne dziecko, które jeszcze przed wystartowaniem domagało się włączenia Internetu. To był dopiero przedsmak tego, co miało trwać przez najbliższe 8 godzin.

W trakcie trwania międzykontynentalnego lotu chłopiec ciągle wrzeszczał, wydając z siebie niemal demoniczne odgłosy, przyprawiające współpasażerów o migrenę. Jakby tego było mało, kilkulatek biegał po pokładzie, wspinał się na oparcie fotela i uderzał rękoma w sufit. Z pewnością nie chcielibyśmy mieć takiego towarzysza podróży.

"Dzwońcie po egzorcystę"

Tymczasem matka 3-latka próbowała uspokoić syna, ale na nic zdały się jej prośby. Kobieta prosiła personel, aby "uruchomił WiFi, by mogła włączyć synkowi iPada" i jednocześnie ostrzegła pozostałe osoby, że syn ma "problemy z zachowaniem".

Załoga samolotu doradzała metody na uspokojenie malucha, polecała bajki i gra na telefonie, ale niestety wszelkie próby przywołania chłopca do porządku spełzały na niczym.

Przez cały lot pasażerowie w kółko słyszeli jedno zdanie: ,,Ja chcę internet!”. Na nagraniach widać pasażerów zasłaniających uszy, ci najbardziej zdesperowani mówią wprost: "wezwijcie egzorcystę". Lądowanie musiało przynieść im niewyobrażalną ulgę.

Jak podaje "DailyMail", nie ma pewności, czy chłopiec cierpi na jakąś chorobę lub zaburzenie, które mogłoby wywoływać podobne zachowanie. Rzecznik Lufthansy dodał, że większość pasażerów wykazała zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji, pomimo nieskutecznych prób uspokojenia dziecka przez matkę.

Lot samolotem może być dla kilkuletniego dziecka niekomfortowym i wyjątkowo stresującym przeżyciem, natomiast krzyk służy jako naturalny sposób wyrażania potrzeb i mechanizm regulowania emocji. Część internautów komentujących zaistniałą sytuację zauważa jednak, że wyrozumiałość i cierpliwość ma pewne granice. Zdaniem niektórych samolot powinien zawrócić na lotnisko i wyprosić z pokładu uciążliwych pasażerów.

  1. Gorączka cenowa nad polskim morzem? Turysta pokazał, ile zapłacił za dwa piwa w Gdańsku

  2. Oferty nieistniejących noclegów w natarciu. Przestrzegamy, jak nie dać się oszukać

  3. Turysta pokazał bilet na Kasprowy Wierch z 1995 roku. Różnicę w cenie widać gołym okiem

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

Źródło: mamadu.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Na topie

Przez błąd załogi pokładowej musieli przełożyć pogrzeb. Żałobnicy popadli w rozpacz
Czytaj więcej >

Na topie

Nowa tania linia lotnicza w Polsce. Dopiero zaczęli, a już uruchamiają kolejną hitową trasę
Czytaj więcej >

Na topie

Wysyła nietypowe prośby do hoteli. Jego zachcianki są słynne w sieci
Czytaj więcej >

Na topie

Lecisz Ryanairem czy Wizz Airem? Uważaj przy odprawie na tych lotniskach
Czytaj więcej >

Na topie

Dla pupili taka podróż to katorga. Nagranie z samolotu poruszyło internautów
Czytaj więcej >

Na topie

To prawdziwy skarb z plaży! Turystka żałowała, że go wyrzuciła
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Na topie

Na topie

Magda Antoł

Absolutna nowość w Ryanair. Otwiera trasy do ulubionego kraju Polaków
Czytaj więcej >
Na topie

Magda Antoł

Wzruszająca historia w Dolinie Pięciu Stawów. Do schroniska dotarły porzucone przyjaciółki
Czytaj więcej >
Na topie

Magda Antoł

Ta praktyka tanich linii lotniczych może zrujnować ci wakacje. Jak nie paść jej ofiarą?
Czytaj więcej >
Na topie

Marlena Kaczmarek

Wizz Air właśnie potwierdził hitową trasę z Krakowa. Polecimy tam już zimą
Czytaj więcej >
Na topie

Marlena Kaczmarek

Horror w turystycznym raju uwielbianym przez Polaków. Rekin na oczach plażowiczów zaatakował mężczyznę
Czytaj więcej >
Na topie

Marlena Kaczmarek

Orki staranowały 21-tonowy jacht. To nie pierwszy taki przypadek
Czytaj więcej >