Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > W Bukowinie Tatrzańskiej powstanie nowy hotel. Apartamenty z widokiem na Tatry
Patryk Korzec
Patryk Korzec 23.02.2021 21:17

W Bukowinie Tatrzańskiej powstanie nowy hotel. Apartamenty z widokiem na Tatry

w bukowinie tatrzańskiej powstanie nowy hotel
fot. wikimedia.org/Michał Kwasiżur/CC BY 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en

Bukowina Tatrzańska jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych na Podhalu. Zdobyła sympatię Polaków kameralnym charakterem oraz bliskością górskich atrakcji. Już wkrótce jednak wygląd wioski znacznie się zmieni. 

Bukowina Tatrzańska zyska nowy hotel

Wszystko za sprawą luksusowego aparthotelu, który ma powstać na dużej działce między ulicami Tatrzańską oraz Leśną. Budowa rozpoczęła się w grudniu 2020 roku, a budynek ma zostać oddany do użytku już w 2022 roku. 

Właścicielem nowego obiektu noclegowego jest polska grupa hotelowa Aries. Na razie nie zdradzono, jaką nazwę dokładnie nosiła będzie inwestycja, wszystko wskazuje jednak na to, że skierowana będzie głównie do zamożnych turystów. 

Ułożony kaskadowo hotel ma składać się z apartamentów należących do osób prywatnych. Z zewnątrz przypominać ma osiedle domków jednorodzinnych, znajdujących się obok siebie, tajemnica jednak będzie tkwiła pod ziemią. Tam właśnie znajdowała się będzie część wspólna, łącząca wszystkie segmenty.

Oprócz kilkudziesięciu pokoi-apartamentów, na terenie inwestycji znajdować się ma strefa spa, restauracja, basen oraz parking podziemny

Aries Residence szuka inwestorów

 Na stronie Inwestycje Aries można znaleźć szczegóły wykupu inwestycyjnego budowanych apartamentów. Jak czytamy na stronie, pokoje mają wielkość od 20 do 40 metrów kwadratowych

Wyjątkowy hotel apartamentowy u podnóża Tatr, w którym można zapomnieć o całym świecie – opisuje inwestycję Aries na swojej stronie. 

Osoby, które zdecydują się na zakup, mają do wyboru umowę gwarantującą stały zysk lub udział w zyskach. Portal Turyści.pl przyjrzał się przykładowej kalkulacji, która dostępna jest na stronie. Jak się okazuje, łączne zainwestowane środki w przypadku zakupu 38-metrowego apartamentu, oscylują wokół kwoty 686510 zł

Na tę cenę składa się kupno lokalu, miejsca parkingowego oraz koszta wykończenia. W zamian inwestor liczyć może na roczny zysk na poziomie ponad 40 tysięcy złotych. Szczegóły prezentujemy poniżej. 

w-bukowinie-tatrzanskiej-powstanie-nowy-hotel-1614110916.jpg
w bukowinie tatrzańskiej powstanie nowy hotel

Screen/inwestycjearies.pl

Inwestorzy, jak wymienia Aries, zyskują również „nielimitowane pobyty właścicielskie przy umowie z udziałem w zyskach/drugi dom z aneksem kuchennym" oraz „widok na góry", który w Bukowinie Tatrzańskiej rzeczywiście jest niepowtarzalny. W tym momencie nie są dostępne niestety jeszcze przypuszczalne cenniki dla turystów, spodziewać się jednak można, że taka inwestycja skierowana będzie do zamożnych podróżnych, chcących wypocząć w ośrodku o wysokim standardzie. 

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Inwestycje Aries