atrakcja polskie malediwyfot. instagram.com/damianadamski

Polskie Malediwy mogą być hitem wakacji 2020. Wyglądają niesamowicie

Atrakcja na Śląsku, którą na zdjęciach można pomylić z rajskimi wyspami. Nie musimy wcale lecieć na drugi koniec świata, aby nacieszyć oczy lazurową wodą.

Atrakcja w Polsce będą przyciągać wielu turystów w 2020 roku. Wiele osób zamiast na daleką podróż zdecyduje się na urlop w swoim kraju. Tęskniąc za niezwykłym lazurowym odcieniem wody, możemy odwiedzić śląskie Jaworzno, w którym kryje się prawdziwa perełka.

Polacy nie dostaną gotówki z 500 plus na wakacje. Wszystko wyszło na jawPolacy nie dostaną gotówki z 500 plus na wakacje. Wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Wyjątkowa atrakcja na Śląsku

Wszystko wskazuje na to, że wakacje 2020 będą wyglądać zupełnie inaczej niż kiedykolwiek. Turyści preferują raczej podróże wewnątrz swoich krajów niż wyjazdy na drugi koniec świata. Planując urlop warto zajrzeć jednak do Jaworzna, w którym znajduje się park, z którego zdjęcia do złudzenia przypominają Malediwy.

Dawniej na tym miejscu znjadowały się kamieniołomy, w których były wyrobiska cementowni i zakłady dolomitowe. W latach 90 został tam jednak odcięty prąd, co spowodowało zamknięcie zakładu. Teren po dawnym kamieniołomie został zalany.

Dzisiaj grzeje: 1. Od czwartku koniec z noszeniem maseczek na otwartych terenach. Rząd naszych sąsiadów podjął decyzję
2. Skuteczne sposoby na obniżenie rachunków za telefon i internet. 5 sztuczka jest najprostsza, a przynosi największe efekty

Dzisiaj na terenie dawnych kamieniołomów znajdują się dwa rozlewiska, wokół których powstał park. Niezwykły kolor wody wzbudza zachwyt nie tylko wśród mieszkańców Jaworzna, ale również turystów z całej Polski. Trzeba przyznać, że zdjęcia robią wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła został publicznie oskarżony przez Justynę Żyłę. Padły mocne zarzuty, w które aż ciężko uwierzyć
  2. 11-latek znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał i opublikował w sieci
  3. Szumowski podał najnowszą wiadomość o wakacjach Polaków. Ogromne rozczarowanie
  4. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli
  5. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata
  6. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze

źródło: chillizet.pl

Następny artykuł