Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > "Absolutnie niesamowite zdjęcie". 2,6 tys. ludzi nie może wyjść z zachwytu
Ewa  Falak
Ewa Falak 22.05.2024 13:29

"Absolutnie niesamowite zdjęcie". 2,6 tys. ludzi nie może wyjść z zachwytu

Katowice
fot. Canva, Facebook

Są takie zdjęcia, o których się po prostu nie zapomina. Z pewnością jednym z nich jest najnowsza fotografia z Katowic. To właśnie tam uchwycono naprawdę niecodzienne zjawisko. 

Niecodzienne zjawisko w Katowicach

"WOW! Absolutnie niesamowite zdjęcie pojawiło się kilka chwil temu w naszym Systemie Raportów" - poinformowała Sieć Obserwatorów Burz. 

"Tęcza, a w środku piorun? Czemu nie!" - dodano. Autorem niezwyklej fotografii jest pan Bartosz. Zdjęcie przedstawia strzelisty łuk kolorowej tęczy, a w środku piorun, który styka się z ziemią. Musimy przyznać, że jeszcze czegoś takiego nie widzieliśmy. 

"To nie tylko fizyka. To magia"

Ponad 2,6 tys. internautów zareagowało na zdjęcie, ok. 120 z nich udostępniło fotografię i ponad 100 pozostawiło po sobie przychylny komentarz. 

"To nie tylko fizyka. To magia. Gratulacje dla autora", "Gratulacje fascynującej zdobyczy", "Kapitalne", "Perfekt", "Brawo", "Wow, piękne", "Piękna jest ta aura słoneczna, która bije od środka tęczy", "To może być zdjęcie roku" - pisali zachwyceni pod zdjęciem. 

Burze w Polsce

W poniedziałek doszło do anomalii pogodowej w Gnieźnie. Grad przysypał ulice i narobił bardzo wiele szkód. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydały ostrzeżenia przed burzami w Polsce. 

Przed wyjściem z domu zalecamy sprawdzenie prognozy pogody. Gwałtowne burze mogą przechodzić nad Polską do końca tygodnia. 

Czytaj więcej: Ten problem w hotelowej łazience dotyka wielu turystów. Jest na to sposób