Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Poradnik podróżnika > Ten problem w hotelowej łazience dotyka wielu turystów. Jest na to sposób
Łukasz  Miłoszewski
Łukasz Miłoszewski 19.05.2024 19:12

Ten problem w hotelowej łazience dotyka wielu turystów. Jest na to sposób

Sposób na problem w hotelowej łazience
Fot. canva / TikTok

Podczas urlopu mamy czas na przyjemności, na które na co dzień nie możemy sobie pozwolić. Jedną z nich jest długa i relaksująca kąpiel. Jeśli jesteście miłośnikami takiej formy odpoczynku, to koniecznie musicie znać ten trik, który można wykorzystać w hotelowych łazienkach. 

Częsty problem

Na drodze do relaksu może stanąć nam powszechny problem. Choć większość hoteli posiada w łazienkach wanny, to często na próżno szukać korka niezbędnego do przygotowania kąpieli. Znany w internecie podróżnik, który słynie z licznych ciekawych podpowiedzi dla turystów, ma sposób na takie sytuacje. 

Rozwiązanie jest bardzo proste

By skutecznie poradzić sobie z brakiem korka w hotelowej łazience, wystarczy znaleźć szklankę. Większość z nich ma średnicę, która odpowiada odpływowi wody. Postawiona na dnie wanny szklanka powinna rozwiązać problem, nie pozostaje wówczas nic innego jak odkręcenie kranu.

- Ciśnienie wywołane przez wodę jest bardzo duże, przez co szklanka w zasadzie jest nieruchoma. Nawet jak trącimy ją nogą, to nic się nie stanie - tłumaczy użytkownik "innastronaswiata" na TikToku. 

Internauci mają wątpliwości

Choć większość komentarzy pod filmikiem w pozytywny sposób odnosi się do pomysłowego rozwiązania, to jednak część osób w sieci ma wątpliwości. Dotyczą one czystości w hotelowych łazienkach.

- W życiu bym się nie położył do hotelowej wanny - napisał jeden z użytkowników. - Nie wiem, czy zaufałabym, że wanna jest dokładnie umyta. Chyba, że posprzątam ją sama, ale przecież nie będę pracować na wakacjach - czytamy w innym komentarzu. 

Czytaj więcej: Nowa atrakcja za miliony. Tę zapomnianą miejscowość na Mazurach znów odwiedzą tłumy