żona ogromne zaskoczenieFot. Pixabay.com Free-Photos (zdjęcie ilustracyjne)

Żona polskiego podróżnika potwierdziła. Rozwodzą się, ogromne zaskoczenie

Żona jednego z polskich podróżników za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła szokującą nowinę. Anna Skura opowiedziała o przygotowaniach do rozwodu. Po 5 latach małżeństwa znana blogerka i gwiazda programu "Agent – Gwiazdy" przyznała, że nie chce już dłużej niczego ukrywać. Ujawniła, że to był trudny rok.

Żona jednego z popularnych w Polsce podróżników, Anna Skura, niedawno zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zadziwiającą wiadomość, która mogła zasmucić jej fanów. Autorka bloga Whatannawears, która pojawiła się również w programie TVN „Agent – Gwiazdy”, przygotowuje się do rozwodu. Blogerka przyznała przed fanami, że ten rok był dla niej trudny.

Żona Marka Warmuza, który znany jest jako wielki miłośnik podróży, postanowiła przestać ukrywać prawdę i udawać, że w jej życiu wszystko się układa. W mediach społecznościowych pojawił się wpis Anny Skury, w którym blogerka przyznaje, że czekają ją ogromne zmiany. Chociaż fani Anny od jakiegoś czasu spekulowali na temat kryzysu jej małżeństwa, to mogli nie spodziewać się, że ostatecznie dojdzie do rozwodu. Zwłaszcza że para ma córkę – Metody.

Żona Marka Warmuza ujawniła prawdę – szykuje się do rozwodu

Zarówno Marek Warmuz, jak i jego żona Anna Skura, są znani wielu Polakom, którzy obserwują ich działalność. Warmuz zasłynął jako podróżnik, który odwiedził już ponad 60 krajów, stając się wielką inspiracją dla turystów. Założył też znaną agencję turystyczną Holly Cow, która oferuje unikalne podróże, jakich nie znajdziemy w ofercie przeciętnych biur. Działacze firmy chwalą się, że znają Maroko jak własną kieszeń i odwiedził ten kraj ponad 80 razy w ciągu 5 lat.

– Kolekcjonujemy piękne obrazy, niezapomniane przeżycia i niesamowite wrażenia. Odnaleźliśmy miłość do dalekich egzotycznych podróży, czasem rodem z filmów przygodowych, odmiennych zupełnie od tych oferowanych w biurach turystycznych. Postawiliśmy na swoje marzenia, żeby żyć tak jak chcemy. Ciągle w podróży, jedną nogą w Europie, drugą w Afryce, gdzie znaleźliśmy swój drugi dom, a rękami często opartymi o Amerykę i Azję. Przekonaliśmy się, że podróżowanie na własną rękę nie musi być ani skomplikowane ani drogie – czytamy na stronie Holly Cow.

Podróże Anny Skury natomiast fani mogli śledzić choćby w 3. edycji programu TVN „Agent – Gwiazdy”. Tym razem realizacja odbyła się odległych i egzotycznych miejscach jak Bali oraz Chiny. Program szybko stał się kultową produkcją popularnej stacji telewizyjnej. Na co dzień Anna prowadzi bloga„What Anna Wears” i uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz wpływowych blogerek lifestylowych, które pisze o podróżach, modzie i bieganiu.

Żona Marka Warmuza ma za sobą niełatwy rok

Żona Marka Warmuza potwierdziła spekulacje na temat kryzysu w jej małżeństwie, mówiąc o zbliżającym się rozwodzie. Wszystko wskazuje na to, że związek Anny Skury, który trwał 5 lat, właśnie się kończy. Blogerka dała jasno do zrozumienia, że właśnie trwają przygotowania do formalnego rozstania z jej mężem.

– Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu. Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam Wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy Was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie – wyjaśnia na swoim Instagramie.

Anna Skura podkreśliła, że duży wpływ na jej decyzję miały wydarzenia, do których doszło w tym roku. Wiele wskazuje na to, że był to niełatwy okres w życiu blogerki. Influencerka postanowiła jednak, że nie będzie ukrywała swoich problemów przed internautami.

– Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś, o czym Wam nie wspominałam. Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chcę być z Wami szczera – dodaje Anna Skura.

Anna Skura poprosiła fanów o uszanowanie swojej prywatności. Nie wiadomo, co dalej z Agencją Turystyczną Holly Cow, gdzie również widnieje jej profil. Jak dotąd nie pojawiły się żadne wiadomości na temat dalszej współpracy blogerki z marką. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również dziennikarce Polsat News, która rozgrzała internautów swoim nowym zdjęciem.

Źródło: Telemagazyn.pl

Następny artykuł