Polsat gwiazd rozgrzałaFot. Instagram.com @joannaracewicz

Gwiazda Polsatu rozgrzała fanów do czerwoności. Niczego się nie wstydzi, zdjęcie z rajskiej plaży aż onieśmiela

Polsat może pochwalić się gwiazdami, które wzbudzają w mediach ogromne emocje. Jedną z nich jest Joanna Racewicz, która niedawno opublikowała zaskakujące zdjęcie z wakacji. Na widok fotografii mnóstwo internautów mogło znów rozmarzyć się o wypoczynku w słońcu w pełnym słońcu na tle wody. Dziennikarka zrobiła je na Florydzie. Fala komentarzy ruszyła w jednej chwili.

Polsat News zwrócił na siebie uwagę. Tym razem jednak nie za sprawą przekazanych informacji, a pewnej dziennikarki serwisu, która postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych zaskakującym zdjęciem. Na widok fotografii internauci natychmiast zaczęli wypisywać komentarze. Wielu fanów Joanny Racewicz rozmarzyło się o dalekich podróżach i beztroskich wakacjach, na które obecnie trudno sobie pozwolić w czasach pandemii.

Dziennikarka Polsat News, Joanna Racewicz, podobnie jak większość miłośników podróży w naszym kraju, tęskni za podróżami. Chociaż w wakacje wiele osób mogło korzystać z czasowego zniesienia obostrzeń i wypoczywało w atrakcyjnych miejscach, obecnie przemieszczanie się ponownie jest znacząco utrudnione. Chociaż Racewicz przebywa w domu, postanowiła odświeżyć archiwum, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji. Ma co wspominać.

Dziennikarka Polsat News opublikowała rozgrzewające zdjęcie

Jedna z czołowych postaci Polsat News, Joanna Racewicz, odczuwa skutki obostrzeń i coraz bardziej tęskni za minionymi wakacjami. Aby choć trochę uporać się z niskimi temperaturami i brakiem słońca za oknem, postanowiła powspominać swoje wczasy – a ma do czego wracać, bo urlop spędziła w Stanach Zjednoczonych.

Postanowiła rozmarzyć się o wyjazdach wraz z internautami, dlatego opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swojej wspaniałej podróży. Na fotografii widzimy dziennikarkę wygrzewającą się w słońcu na piaszczystej plaży w jednym z najatrakcyjniejszych regionów USA, jakim jest Floryda. Racewicz zasugerowała, że chętnie znów wskoczyłaby w swoje czarne bikini i wróciła do takich wakacji.

– 365 dni temu. Z czasów, gdy można było pojechać na wakacje, biegać o świcie po płazy, oddychać do utraty tchu, mrużyć oczy od słońca i cieszyć bliskością drugiego człowieka. Wspomnienie z innego świata. Tak bardzo chcę, żeby znowu było, jak dawniej.. Wy też? – czytamy w komentarzu na jej Instagramie.

Dziennikarka Polsat News uruchomiła wyobraźnię fanów

Po opublikowaniu zdjęcia z amerykańskich wakacji, dziennikarka Polsat News nie musiała długo czekać na falę komentarzy rozmarzonych internautów, którzy także tęsknią za swobodą przemieszczania się i beztroskimi wczasami. Fani w samych superlatywach wypowiadali się także na temat urody i bikini Joanny Racewicz, które także przyciągnęły uwagę. Trudno się dziwić tej żywiołowej reakcji.

Prawdopodobnie większość fanów mogłoby się postawić na miejscu dziennikarki Polsat News. Jeszcze rok temu wielu turystów mogło podróżować do swoich ulubionych miejsc. Zwłaszcza że okres jesienno-zimowy to czas, w którym mnóstwo podróżnych wybiera się do krajów, w których temperatury nadal są wysokie. Polacy często stawiają na takie kurorty jak Grecja, Chorwacja czy Wyspy Kanaryjskie.

W obawie przed dynamicznie zmieniającą się sytuacją pandemiczną większość gwiazd powoli wraca już do Polski. Do ojczyzny dotarł już nawet Robert Makłowicz, który wiele tygodni spędził w swojej posiadłości w przepięknej krainie, jaką jest Dalmacja. Po drodze polski krytyk kulinarny pokazał także takie regiony jak Baranja.

Niektórzy celebryci i celebrytki, wspominając swoje podróże, podzielili się także szokującymi i zarazem zabawnymi przygodami. Jedną z takich historii pochwaliła się polska aktora Aleksandra Kisio, która wywołała mały skandal podczas pobytu w hotelu. Gwiazdę TVP w pewnym momencie oglądała duża część gości obiektu, nie mogąc uwierzyć w to, co się dzieje.

Jeśli interesuje was zabawna historia Aleksandry Kisiok i chcecie poznać szczegóły, możecie przeczytać o tej przygodzie w jednym z naszych artykułów, w którym znalazł się także komentarz aktorki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł