Turysci.pl
zdjęcie nie musi być nudne

Fot. instagram.com/@angela_nikolau

Zdjęcia z podróży nie muszą być nudne. Niektórzy podróżnicy zadziwiają pomysłami

12 Marca 2020

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Zdjęcie z podróży jest pamiątką na całe życie. Zamiast robić kolejne "pozowane" fotografie, warto rozejrzeć się za odpowiednimi rekwizytami i urozmaicić scenerię. Gdy brakuje nam pomysłu, możemy zajrzeć na portale społecznościowe i uczyć

Zdjęcie z podróży nie musi być nudne. Kolejne selfie warto zastąpić bardziej kreatywnym pomysłem, tak jak to robią znani z mediów społecznościowych podróżnicy. Nawet nie musimy pozować przed aparatem, by pokazać, że tam jesteśmy. Są też osoby, które ryzykują życiem, by zrobić jedyne i niepowtarzalne zdjęcie, które obiegnie świat.

Zdjęcie z dodatkowym elementem

Minelli Pinto nie jest zadowolona z tego, jak wychodzi na zdjęciach. Bardzo lubi podróżować i pokazywać jak widzi odwiedzane miejsca oraz co tam robi. Zamiast pozować, rysuje na kartce siebie w czasie wykonywanej właśnie czynności. Następnie wycina obrazek i umieszcza go przed obiektywem. Dzięki temu nadal jest obecna na zdjęciu, bez konieczności pokazywania się "na żywo". Jej dzieła robią furorę w internecie, gdzie zyskała wiernych fanów. Zabawnie wyglądająca, rysunkowa postać skradła serca wielu osób na całym świecie. Papierowa wersja Minelli jeździła już rowerem, jadła obiad w świetnej restauracji, skakała z radości i niosła ciężki plecak. Każde jej wcielenie cieszy się mnóstwem reakcji na profilu.

Kolejnym podróżnikiem, który uzupełnia fotografie o rysunkowe elementy, jest Rich McCore. Podszedł do tego tematu nieco inaczej i zamiast przedstawiać siebie, uzupełnia zastany krajobraz. Wymyślone fragmenty świetnie komponują się z prawdziwym światem. Plastikowe parasolki zamieniają się we flamingi, młyńskie koło w oko, a wiatraki w śmigło helikoptera. Niezwykle bujna wyobraźnia Richa pozwala mu na tworzenie niesamowitych historii, których nie dostrzegłby nikt inny.

Ekstremalna sesja zdjęciowa

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób. Angela Nikolau dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę ludzi z całego świata. Młoda Rosjanka łączy podróżowanie z pasją do ekstremalnej wspinaczki, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Podróżuje po świecie i wspina się na najwyższe budynki, by na ich szczycie zrobić niesamowite fotografie. Nie zawsze udaje jej się zdobyć pozwolenia na wejście, jednak mimo to wspina się na czubek dachu. Relacje z drogi na szczyt mrożą krew w żyłach, ale też zachwycają. Odważne wyczyny kobiety budzą skrajne emocje - od zachwytu po przerażenie. 

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >
kobieta podróż

Na topie

5 kierunków, gdzie kobiety mogą czuć się bezpiecznie. Idealne miejsca na swobodną wycieczkę z przyjaciółką

Czytaj więcej >