zdjęcie nie musi być nudneFot. instagram.com/@angela_nikolau

Zdjęcia z podróży nie muszą być nudne. Niektórzy podróżnicy zadziwiają pomysłami

Zdjęcie z podróży jest pamiątką na całe życie. Zamiast robić kolejne "pozowane" fotografie, warto rozejrzeć się za odpowiednimi rekwizytami i urozmaicić scenerię. Gdy brakuje nam pomysłu, możemy zajrzeć na portale społecznościowe i uczyć się od najlepszych.

Zdjęcie z podróży nie musi być nudne. Kolejne selfie warto zastąpić bardziej kreatywnym pomysłem, tak jak to robią znani z mediów społecznościowych podróżnicy. Nawet nie musimy pozować przed aparatem, by pokazać, że tam jesteśmy. Są też osoby, które ryzykują życiem, by zrobić jedyne i niepowtarzalne zdjęcie, które obiegnie świat.

Stan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicachStan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicachCzytaj dalej

Zdjęcie z dodatkowym elementem

Minelli Pinto nie jest zadowolona z tego, jak wychodzi na zdjęciach. Bardzo lubi podróżować i pokazywać jak widzi odwiedzane miejsca oraz co tam robi. Zamiast pozować, rysuje na kartce siebie w czasie wykonywanej właśnie czynności. Następnie wycina obrazek i umieszcza go przed obiektywem. Dzięki temu nadal jest obecna na zdjęciu, bez konieczności pokazywania się "na żywo". Jej dzieła robią furorę w internecie, gdzie zyskała wiernych fanów. Zabawnie wyglądająca, rysunkowa postać skradła serca wielu osób na całym świecie. Papierowa wersja Minelli jeździła już rowerem, jadła obiad w świetnej restauracji, skakała z radości i niosła ciężki plecak. Każde jej wcielenie cieszy się mnóstwem reakcji na profilu.

Kolejnym podróżnikiem, który uzupełnia fotografie o rysunkowe elementy, jest Rich McCore. Podszedł do tego tematu nieco inaczej i zamiast przedstawiać siebie, uzupełnia zastany krajobraz. Wymyślone fragmenty świetnie komponują się z prawdziwym światem. Plastikowe parasolki zamieniają się we flamingi, młyńskie koło w oko, a wiatraki w śmigło helikoptera. Niezwykle bujna wyobraźnia Richa pozwala mu na tworzenie niesamowitych historii, których nie dostrzegłby nikt inny.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające słowa Martyny Wojciechowskiej. Pokazała skandaliczną prawdę o polskich lotniskach
2. Szukają szczepionki na wirusa z Wuhan. Ochotnikom oferują równowartość 17 tys. zł

Ekstremalna sesja zdjęciowa

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób. Angela Nikolau dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę ludzi z całego świata. Młoda Rosjanka łączy podróżowanie z pasją do ekstremalnej wspinaczki, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Podróżuje po świecie i wspina się na najwyższe budynki, by na ich szczycie zrobić niesamowite fotografie. Nie zawsze udaje jej się zdobyć pozwolenia na wejście, jednak mimo to wspina się na czubek dachu. Relacje z drogi na szczyt mrożą krew w żyłach, ale też zachwycają. Odważne wyczyny kobiety budzą skrajne emocje - od zachwytu po przerażenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Santa is going to be busyyyyy with my list this year!⁣ ⁣ AD| Just after summer I switched my camera gear to the @lumixuk S1R. To make sure I'm putting it to good use the team from LUMIX set me a creative challenge every couple of months, and this month's was all about "noticing details", which was perfect because my style is all about picking up on patterns, shapes & how I can play around with them. I came over to Vejle in Denmark with my camera because I'd always been fascinated with this building, The Wave, and the town is also home to Olafur Eliasson's first architectural project which I wanted to see (check out my stories to see that). ⁣ ⁣ My first idea with this was to design a surfer, but that seemed obvious so then I wanted to do something around making the building look like monster's teeth but with it being December it made sense to start thinking of festive ideas and this is where I landed. What idea might you have come up with? #shotinmyworld #LUMIXS1R

Post udostępniony przez paperboyo | paper creative (@paperboyo)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Как отношения влияют на вашу жизнь? ⠀ Вот, живёте себе спокойно, никого не трогаете. Как случайно встречаетесь взглядом с незнакомцем, который находится на другой стороне улицы и всё. Любовь. ⠀ Или долго дружите, быть может, с самого детства, но наступает та минута, когда понимаете, что вот он - ваш человек. ⠀ Будут ли отношения прекрасными или печальными? Решать вам. ⠀ Ну, а я расскажу, что будет при любом исходе: ⠀ ????В хороших отношениях вы мотивируете друг друга на здоровый образ жизни; ⠀ ????Меньше испытываете проблем с сердцем, а качество сна улучшается; ⠀ ????Гормоны счастья зашкаливают от любого прикосновения, тем самым уменьшая уровень сахара в крови; ⠀ ????Снижается уровень стресса. ⠀ Если у вас токсичные отношения, то всё происходит с точностью наоборот. ⠀ Плюс, первые 4 года вы автоматически копируете привычки друг друга, одно увлечение или хобби становится общим. ⠀ Отношения - это постоянная работа. Помните это и будьте счастливы.❤️

Post udostępniony przez A N G E L A N I K O L A U (@angela_nikolau)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  2. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę
  3. Kolejne loty z Polski anulowane. Seria pilnych działań LOT
  4. Imprezy masowe w Polsce zabronione. Największe wydarzenie turystyczne w kraju odwołane
  5. 42 osoby nie żyją, chciały ratować się przed chorobą z Chin. Tragedia za granicą
  6. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł