Turysci.pl
ryanair i wizzair promocje

fot. Pixabay/ Free-Photos

Wyprzedaż w Ryanair i urodzinowa promocja WizzAir. Tanie linie prześcigają się w ofertach

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Ryanair oraz WizzAir wystartowały dzisiaj ze swoimi gorącymi promocjami. Pierwszy przewoźnik oferuje loty od 19 zł w czerwcu, a drugi - zniżkę 35 proc. na wszystkie loty. W obu przypadkach trzeba się jednak spieszyć z zakupem biletu.

Ryanair i WizzAir nie od dzisiaj ścigają się pod względem atrakcyjnych ofert. Dzisiaj węgierski przewoźnik obchodzi swoje 17 urodziny i z tej okazji zorganizował dla swoich klientów promocję. Również irlandzka linia nie przepuściła okazji, żeby zawalczyć o klienta.

Błyskawiczna promocja w Ryanair

Ryanair wystartował dzisiaj ze swoją błyskawiczną promocją, w ramach której można zarezerwować bilet w cenie już od 19 złotych.

Jak czytamy na oficjalnej stronie przewoźnika, rezerwacji należy dokonać do jutra, czyli do 20.05.2021. Promocja obejmuje podróże w dniach 01.06.2021 – 30.06.2021.

Co ważne, w ramach promocji jest możliwość bezpłatnej zmiany terminu lotu. Należy jej dokonać co najmniej 7 dni przed wylotem. Informacje na temat regulaminu dotyczącego braku opłaty za zmianę rezerwacji można znaleźć tutaj.

samolot

Pasażer chciał zapalić w samolocie LOT. Dostał surową karę

CZYTAJ DALEJ

W ramach promocji można wybrać lot z dwunastu polskich lotnisk: Kraków, Warszawa-Modlin, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Lublin, Olsztyn, Poznań. Pełną listę kierunków można znaleźć tutaj.

Urodzinowa promocja WizzAir

WizzAir 19 maja 2021 r. obchodzi swoje 17 urodziny. Z tej okazji ogłosił zniżkę w wysokości do 35% na wszystkie połączenia. Promocja obowiązuje odgodziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.

- Zniżka w wysokości do 35% dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży dostępnych na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym - informuje WizzAir na swojej stronie internetowej.

Co ważne, promocja dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych elektronicznie - na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Okres podróży jest jednak nieograniczony. Dostępne loty można wyszukać tutaj.

Wizzair

Opis promocji, fot. aplikacja mobilna WIZZ

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Ryanair, Wizzair

Podobne artykuły

jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >
kobieta podróż

Na topie

5 kierunków, gdzie kobiety mogą czuć się bezpiecznie. Idealne miejsca na swobodną wycieczkę z przyjaciółką

Czytaj więcej >