Włochy euroFot. Wikipedia.org/Utente:Mariano.lavita

Masz 1 euro? Kolejne przepiękne miasteczko sprzedaje domy za bezcen

Włochy kolejny raz wychodzą do zagranicznych turystów z niezwykłą propozycją. Za 1 euro będzie można kupić dom w wyjątkowo malowniczym miasteczku.

Włochy powszechnie uważane są za jeden z najpiękniejszych krajów w całej Europie. Zachwycają zarówno fascynującą historią oraz neizwykłymi zabytkami, jak i atrakcjami przygotowywanymi specjalnie dla turystów. Wyśmienite jedzenie oraz złote plaże też mają swoich zwolenników, a już teraz zamieszkać w tym kraju można od ręki, jeśli tylko ma się zaledwie jeden euro.

Interwencja policji na Krupówkach. Interwencja policji na Krupówkach. "Panda" była agresywna wobec turystówCzytaj dalej

Ofert o zadziwiająco taniej sprzedaży domów w ostatnim czasie jest naprawdę wiele. Większość z nich pochodzi z Europy i nie zawsze zachwyca lokalizacją, ale w tym przypadku jest inaczej. Domek za euro w miescowości Bisaccia może stać się oazą spokoju dla wszystkich zwolenników przepieknych widoków oraz niezakłóconej ciszy.

Włochy oferują domy za 1 euro

Władze miasteczka na sprzedaż mają 90 domów, które zostały opuszczone przez właścicieli. Oferta ta szczególnie przypaść może do gustu licznym rodziom oraz grupom przyjaciół, którzy chcieliby mieć siebie na wyciągnięcie ręki. Wszystko przez wyjątkowe ułożenie budynków.

- Mamy tutaj do czynienia z bardzo szczególną sytuacją. Opuszczony obszar obejmuje najstarszą część miasteczka. Domy są skupione razem, jeden obok drugiego wzdłuż tych samych dróg. Co więcej, niektóre z nich mają wspólne wejście. Dlatego zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół, krewnych, ludzi, którzy znają się nawzajem i inwestorów chcących połączyli siły. Zachęcamy wszystkich do kupienia więcej niż jednego domu - mówił Francesco Tartaglia, wiceprezydent miasta w rozmowie z CNN Travel.

Trzeba spełnić pewne warunki

Oczywiście kupno takiego budynku za 1 euro wiąże się z pewnymi warunkami, które przyszly nabywca musi spełnić. Przede wszystkim należy zobowiązać się do przeprowadzenia remontu budynku. Nie ma tutaj jendak minimalnego poziomu inwestycji ani czasu, w którym należy się tego podjąć. Plusem jest to, że przy większości takich ofert pojawiają się problemy z kontaktem z dawnymi właścicielami. Bisaccia tę przykrość eliminuje, bowiem właścicielem wszystkich nieruchomości jest miasto.

- To gwarantuje, że proces likwidacji będzie szybki i sprawny, nie będziemy musieli ścigać potomków starych właścicieli - mówił Tartaglia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem
  5. Wielkie szczęście w polskim zoo. Przyszedł na świat przedstawiciel gatunku zagrożonego wyginięciem
  6. Masz kosmetyki z hotelu? Nie wyrzucaj ich do kosza, mogą być cenne
  7. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie

Źródło: Onet

Następny artykuł